Набір на тренінг “Моніторинг місцевих бюджетів: партнерства і адвокація”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Slavina

Партнерства і адвокація
Набір на тренінг “Моніторинг місцевих бюджетів: партнерства і адвокація”

Громадські активісти, члени Робочих груп з громадської безпки та соціальної згуртованості та представники органів місцевого самоврядування Дружківки, Слов’янська, Мирнограда, Кремінної, Новоайдара та Біловодська запрошуються на одноденний тренінг «Моніторинг місцевих програм та бюджетів: будування партнерств та проведення адвокаційної кампанії в сфері безпеки громади, доступу до правосуддя та соціальної згуртованості».

Під час заходу учасники розберуться, що хочуть мешканці бачити у своїй громаді і що їм у цьому заважає; чому соціальний аудит на основі Методології моніторингу та оцінки місцевих бюджетів – це обопільно вигідний процес і для ОГС, і для ОМС; а також обговорять участь громадян у спільному вирішенні бюджетних питань в сферах громадської безпеки, доступу до правосуддя та соціальної згуртованості. Під час практичної частини учасники розроблять інструменти, стратегії та алгоритми співпраці для своїх громад.

Розклад тренінгових сесій:
1 група: Слов’янськ та Мирноград – 14 жовтня;
2 група: Кремінна та Новоайдар – 15 жовтня;
3 група: Біловодськ та Дружківка – 16 жовтня.

Орієнтовна тривалість тренінгової сесії – 4 години (з 10:00 до 14:00, з перервою на обід). Сесії проводитеме тренер та експерт проєкту “Розбудова потенціалу організацій громадянського суспільства (ОГС) та Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості (РГГБСЗ) в частині моніторингу місцевих бюджетів та адвокатування змін до бюджетів з акцентом на безпеку громади, посилення доступу до правосуддя та соціальну згуртованість в цільових громадах Донецької та Луганської областей” – Світлана Олєйнікова. Сесії відбуватимуться онлайн, через сервіс Zoom. Всі зареєстровані учасники отримають Zoom посилання для участі в тренінгу на свою електронну пошту напередодні тренінгу.

Для реєстрації на тренінг необхідно заповнити Google-форму.

Дедлайн реєстрації на тренінг: 12 жовтня 2020 р. (до 23:59).

Проєкт реалізується консалтинговою компанією ТОВ «Synergy Development Consulting» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Королівства Данії, Королівства Швеції та Швейцарської Конфедерації.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс проєктів “Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України” від ПРООН та Міжнародного фонду "Відродження"

Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання та техніки для Новопразької ОТГ (Кіровоградська область) RFP No. 0435

Тендер на закупівлю спортивних товарів та обладнання для зали у м. Лисичанськ, Луганської області

Тендер на закупівлю машин для дозування фарбувальних пігментів

Тендер на послуги фасилітатора

Тендер на надання послуг з логістично – технічного супроводу заходів