Набiр на тренiнг-курс для практикуючих психологiв

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Natalia_NGO

тренінги навчання команда
Набiр на тренiнг-курс для практикуючих психологiв

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході.

Метою тренінг-курсу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки, відновлення та повернення до мирного цивільного життя постраждалих осіб, їх подальшої інтеграції у громади.

Тренінг-курс складається з двох триденних тренінгів, логічно поєднаних між собою. Освітній компонент першого тренінгу присвячений тематиці Психічного здоров’я та психосоціальної підтримці в надзвичайних ситуаціях за стандартами IASC, другого тренінгу – Першої психологічної допомоги (ППД) та Кризової Інтервенції.

Перший тренінг буде проходити з 02 по 04 жовтня 2020 року*, другий – з 16 по 18 жовтня 2020 року*. Обидва заходи відбудуться у місті Київ

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в обидвох тренінгах курсу.

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більше 900 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 18:00 23 жовтня 2020. Про результати відбору буде повідомлено до  25 жовтня на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою [email protected].

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити заходи без обмежень. Якщо ж ситуація із карантином погіршиться та будуть знов запроваджені обмеження зібрань та користування приміщеннями, тренінг-курс може бути перенесено на інші дати.


Останні публікації цього розділу:

Запит на надання пропозицій на участь у тендері з підготовки мапи процесів та підтримки організаційного управління для Державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkrInvest)

Гранти / Grant to Support Improvement of Skills for the Film Industry Through an Excellence Training Program (ETP)

Підтримка організацій Казахстану, Киргизстану, Таджикистану в адвокації доступу, лікування ВІЛ

Конкурс для виявлення потенційного виконавця послуг із впровадження системи тестування Уповноважених осіб у системі Prozorro

Тендер на закупівлю послуг щодо налаштування та кастомізації CRM-системи MS Dynamics

Оголошено тендер на придбання стенда-тренажера "Стропальні роботи"