Набір на тренінг для представників ЗМІ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Liliana Filipchuk

yedyna-hromada-united-community
Набір на тренінг для представників ЗМІ

Міжнародна неприбуткова організація IREX/Україна в рамках програми «Єдина Громада» 21-22 вересня проводить практичний тренінг у Києві «Мас-медіа та громада: ефективна взаємодія».

Під час заходу учасники дізнаються більше про можливі механізми створення ефективної взаємодії між ЗМІ та громадою; визначать, яку роль відіграють медіа у житті громади та матимуть можливість поглянути на свою роботу очима цільової аудиторії. Також, в рамках проведення тренінгу передбачаєтьcя організація екскурсії на UA:Перший з можливістю побачити експозицію музею, програми телеканалів, виробничі підрозділи телецентру, закадрову кухню та познайомитись з цікавими людьми.

Кількість учасників обмежена! До участі в заході запрошуються представники місцевих ЗМІ з 12 цільових міст проекту «Єдина Громада» (див. перелік нижче).

Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися та заповнити заявку до 12:00 14 вересня 2018 року за посиланням.

Перелік громад, які запрошені для участі в конкурсі:

➢ Харківська область: Чугуїв, Борова, Ізюм.
➢ Дніпропетровська область: Першотравенськ, Межова.
➢ Запорізька область: Гуляйполе, Бердянськ, Приморськ.
➢ Донецька область: Бахмут, Новогродівка.
➢ Луганська область: Новопсков, Старобільськ.

Захід відбудеться 21-22 вересня 2018 року в м. Київ.

Попередня програма наступна:

21 вересня – екскурсія на UA:Перший;

22 вересня – тренінг «Мас-медіа та громада: ефективна взаємодія»

Участь у заході (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Про результати відбору вас буде повідомлено організаторами додатково після реєстрації.

З питаннями щодо заходу звертайтесь до асистента проекту «Єдина Громада» Ліліани Філіпчук: [email protected].

Тренінг «Мас-медіа та громада: ефективна взаємодія» організовується міжнародною організацією IREX/Україна в рамках Програми «Єдина Громада», що виконується організаціями IREX та ГУРТ, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Останні публікації цього розділу:

Пошук підрядника (групи підрядників) з надання послуг фасилітації заходів для розробки комунікаційної стратегії проєкту «Право на сім’ю»

Запит на надання пропозицій щодо закупівлі послуг з проведення аналізу на тему «Підтримання промислової конкурентоспроможності України у воєнний та післявоєнний період»

Проведення дослідження щодо виявлення причин гострого дефіциту альтернативних форм сімейного догляду та погіршення якості їхньої роботи

Тендер з пошуку виконавця послуг з розробки автоматизованої інформаційної системи "Робота народного депутата України в окрузі"

Запит цінових пропозицій RFQ 05/22KrymSOS на закупівлю меблів

Конкурс на постачання виробничого обладнання для субреципієнта Програми USAID АГРО