Набір на серію семінарів на тему транзитного діалогу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Набір на серію семінарів на тему транзитного діалогу

Пропонуємо долучитися до серії міжнародних семінарів (вересень-жовтень 2021) від ГО “Конгрес активістів культури” та прокачати свою практику новими знахідками, що їх ми напрацювали з колегами із країн з пострадянським минулим упродовж 6-ти років проєкту «Транзитний діалог». 

Мета проєкту полягає в розвитку сучасних підходів до переосмислення процесів трансформації в 1990-х роках у шкільній та неформальній освіті через співробітництво та обмін досвідом між партнерами з 5 країн (Німеччина, Польща, Україна, Білорусь, Грузія).

Проєкт «Складнощі переходу» спрямований на розроблення та апробацію нових навчальних форматів, перш за все за допомогою усної історії та роботи зі свідками епохи, підвищення кваліфікації педагогів і співробітників музеїв. Проєкт допомагає знайти нові шляхи пояснення транзиту та відновити втрачені зв’язки між різними поколіннями.

У процесі міжнародних семінарів ви матимете:

  • змогу набути у колег досвіду у вивченні цієї теми та спробувати інакше донести учням цю тему;
  • можливість переосмислити процес вивчення історії, щоби зробити його цікавим і залучити до процесу дослідження учнів шляхом занурення в епоху з допомогою свідків;
  • можливість поглибити власні знання і обмінятися досвідом з зарубіжними колегами, розробити сучасні методи викладання теми транзиту в Новій Українській Школі.

Захід буде корисним для вчителів історії, молодіжних працівників та фахівців із сучасної історії у сфері неформальної освіти, які працюють з темами турбулентних 90-х, пострадянською спадщиною, переходом від тоталітаризму до демократії, європейським виміром пострадянських перетворень.

Організатор: ГО Конгрес Активістів Культури.

Реєстрація за посиланням.

Реченець реєстрації – 3 вересня 2021 р.


Останні публікації цього розділу:

Безкоштовні курси SQL with TEEI+DataCamp від The Educational Equality Institute

Мережа кіноклубів Docudays UA оголошує конкурс на відкриття нових кіноклубів «DOCU ДІЄ 2.0»

Конкурс міні-грантів «Підтримка антикорупційних розслідувань на регіональному та місцевому рівнях»

Тендер на надання послуг дизайнера/ки

Тендер на надання послуг райтера/ки-аналітика/ині

Тендер на закупівлю обладнання для проєкту “ТЕПЛО”