Набір на проєкт “Західний центр підтримки переміщених бізнесів”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Chorniy

Баннер для РК
Набір на проєкт “Західний центр підтримки переміщених бізнесів”

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” громадська організація “Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу” розпочинає проєкт «Західний центр підтримки переміщених бізнесів», який має на меті менторську підтримку релокованих підприємств

 У проєкті “Західний центр підтримки переміщених бізнесів” допомогу отримають 40 бізнесів (форма власності ТОВ або  ФОП), які до 24 лютого 2022 р. були зареєстровані у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях України, та які вже переїхали до Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. 

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу оголошує набір зацікавлених власників бізнесів (внутрішньо переміщених осіб), які  постраждали від війни в Україні  з вище зазначених областей. Мета проєкту – відновлення діяльності переміщених бізнесів у нових локаціях. У рамках проєкту кожне  підприємство отримає 19 індивідуальних онлайн консультацій з питань створення нових ланцюгів постачання, торгових марок, маркетингової стратегії, стратегічної лояльності клієнтів, партнерства, розвитку маркетингових каналів, питань бухгалтерського обліку та створення бізнес-сторінок для своїх інтернет-магазинів.

Крім цього, учасники проєкту пройдуть 30-ти годинний онлайн-курс «Маркетинг у соціальних мережах» та отримають навички з управління своїми сторінками та налаштування таргетованої реклами, а також створять бізнес-акаунти на маркетплейсах, бізнес-сторінки у соціальних мережах та розроблять власні логотипи. У рамках проєкту заплановані 10 онлайн-круглих столів для побудови ділових партнерських відносин між місцевими компаніями та переміщеними бізнесами.

Перезапуск діяльності малих та середніх підприємств у нових локаціях та громадах в умовах війни став викликом для власників релокованих підприємств. По-перше, бізнесу необхідно інтегрувати свою діяльність в економіку нового регіону і створити нову мережу поставок матеріалів і каналів збуту. По-друге, зараз успішна робота підприємств потребує перегляду бізнес-процесів, розробки нової маркетингової стратегії, нових підходів до реалізації товарів, що відповідають вимогам ринку та клієнтів у воєнний час. Участь у проєкті допоможе підприємцям адаптувати роботу своїх бізнесів до нових умов. Участь у проєкті – безкоштовна.

Унікальність проєкту:

  1. За дослідженнями Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу новизна інформації та рішень, яку отримає учасник проєкту – складає не менше 70%. Це означає, що учасники проєкту отримають найсучасніші методики та рішення з антикризового менеджменту, з якими не були знайомі раніше і які практично реалізовані в українських реаліях.
  2. Консультації буде проводити бізнес-консультант – Руслан Бельтюков, який має досвід управлінської роботи у реальному бізнесі. Учасники отримають індивідуальні практичні рекомендації щодо оптимізації та розвитку їх бізнесу на новому місці, а також рекомендації щодо створення власних каналів збуту на новому місці і чек-лист із його впровадження.
  3. Під час курсу “Маркетинг у соціальних мережах”, завдяки менторському супроводу, учасники розроблять логотипи та візуальний контент для своєї компанії, план маркетингових та рекламних заходів на 24 місяці після завершення участі у проєкті, створять бізнес-акаунти та бізнес-сторінки у вибраній учасником проєкту соціальній мережі. Після завершення маркетингового курсу та впровадження рекомендованих digital-рішень учасники проєкту отримають сертифікати, які підтверджують, що учасник завершив(ла) курс «Маркетинг у соціальних мережах» у Всеукраїнській асоціації керівників бізнесу.
  4. Консультанти проєкту є дійсними членами WIBMA (World International Business Management Association), сертифікованими експертами ISO 9001 та ISO 21500.
  5. Участь в проєкті – безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Відбір учасників та інтерв’ю щодо участі в проєкті буде проходити з 7 до 17 лютого 2023 року.

Відібрані учасники отримають запрошення на інтерв’ю від представників Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу.

Заповнити анкету можна за посиланням

Заявки приймаються до 5 лютого 2023 року включно.

Інтенсивний менторський супровід та зміни у компанії відібраних учасників проєкті стартуватиме з 17.02.2023 року та триватиме до 15.10.2023 року.

Якщо у Вас виникли питання або пропозиції, можете звернутись до команди проєкту на електронну пошту: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»