Набір на програму «Приступаючи до справи» (Харківська та Волинська обл.)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
natalialytvyna

Зроби свій голос почутим
Набір на програму «Приступаючи до справи» (Харківська та Волинська обл.)

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) оголошує про початок  нової соціальної ініціативи у Волинській і Харківській областях «Приступаючи до справи: ділова англійська мова для молодих підприємців».

Програма «Приступаючи до справи» проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки і має на меті надання навчальної допомоги молодим підприємцям – початківцям з числа молоді, що перебуває у складних життєвих і економічних обставинах. Партнерами організації PH International з реалізації заходів програми у Волинській області є громадська організація «Волинські перспективи», у Харківській області – громадська організація «Молодь за демократію».

Програма «Приступаючи до справи» пропонує ряд безкоштовних тренінгових курсів молодим підприємцям-початківцям і молоді, що планує розпочати власну справу і розглядає самозайнятість, як вихід з кризової ситуації. Ці курси включатимуть, як оволодіння основами ділової англійської мови (40 занять по півтори години), так і оволодіння іншими знаннями і навичками, які стануть у нагоді на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг. Передбачається, що програма також включить курси з нормативних вимог для початку і ведення власної справи, звітування контролюючим органам, електроної звітності (10 занять по півтори години), і роботи з веб-сайтами, у соціальних медіа, мобільних і цифрових додатках (також 10 занять по півтори години).

Орієнтовний період проведення занять: з листопада 2016 року по квітень 2017 року. Заняття будуть проходити тричі на тиждень і проводитись у вечірній час, що дає учасникам можливість працювати у денний час. Міста, у яких будуть організовані заняття за програмою:  м. Харків – у Харківській області (дві групи по 15 учасників), і міста Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський (по одній групі по 15 учасників у кожному місті) – у Волинській області.

Очікується, що отримані знання і навички допоможуть молоді і громадам, у яких проходитиме програма «Приступаючи до справи», отримати додаткові переваги і економічні вигоди від діяльності новостворених «старт-апів», здатних ефективно взаємодіяти з іноземними партнерами. Це сприятиме  виходу українських товарів і послуг на європейський і інші світові ринки, подальшому зміцненню відкритості України, позитивним соціальним змінам в напрямку Євроатлантичної інтеграції.

Пріоритетна увага під час розгляду заявок на участь у програмі надаватиметься молоді, що перебуває у складних соціально-економічних обставинах, які суттєво обмежують її можливості на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг, та має обмежений доступ до подібних освітніх можливостей. Зокрема, особливо заохочується молодь, яка втратила роботу і розглядає можливість само зайнятості і відкриття власної справи; молодь, яка проживає у сільській місцевості з обмеженим доступом до навчальних послуг; внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які постраждали від російської військової агресії у АР Крим і окремих районах Донецької і Луганської областей; молодь з числа дітей-сиріт і дітей, залишених без батьківського піклування; молодь з обмеженими можливостями здоров’я; демобілізованих військовослужбовців, які втратили роботу під час несення служби; жінок, які виходять з декретних відпусток, внаслідок, яких вони втратили роботу; та інших молодих людей, які перебувають у складних соціально-економічних обставинах.

Кандидати на участь у програмі «Приступаючи до справи» повинні надати:

  1. Посвідчення особи (пред’явити оригінал і надати копію) з зазначенням дати народження. Очікуваний максимальний вік кандидатів на участь  – 30 років.
  2. Табель, атестат, або диплом навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (пред’явити оригінал і надати копію).  Під час відбору учасників враховуватиметься загальна успішність кандидата під час навчання у загальноосвітньому чи вищому навчальному закладі.
  3. Документи, що посвідчують підприємницький статус, якщо кандидат на участь вже відкрив власну справу, чи наміри про відкриття власної справи.
  4. Документи, що підтверджують офіційний статус особи, яка опинилась у складних соціально-економічних обставинах, має статус безробітного або інший статус, що свідчить про те, що особа має документальні підстави для можливої участі у програмі. У випадку відсутності таких документів, але за наявності фактичних економічних підстав, заявка на участь може бути також прийнята за умови засвідчення таких підстав комісією у складі представників організацій і установ, які є партнерами програми (наприклад, актом обстеження житлових умов, за умови згоди на це кандидата на участь).
  5. Дві фотографії розміром 3 х 4 см.Дві фотографії розміром 3 х 4 см.Дві фотографії розміром 3 х 4 см.
  6. Резюме (перелік досягнень і навичок)
  7. Мотиваційний лист, у якому кандидат повинен зазначити, чому він чи вона хотіли б взяти участь у Проекті.
  8. Два рекомендаційні листи.
  9. Згоду на обробку персональних даних (оформлюється під час подачі заявки).

Під час розгляду заявок до уваги також братимуться рівень мотивації, дисциплінованість і поведінка кандидатів. Також, у випадку грубих порушень навчальної дисципліни, неналежної поведінки, пропусків занять без поважних причин учасникам Програми може бути відмовлено у подальшій участі.

Рішення про зарахування кандидатів на участь чи відрахування учасників приймається комісією у складі не менше трьох осіб у складі представників партнерських організацій програми. Кандидатам на участь, які не будуть зараховані до участі у програмі через обмежену кількість місць, може бути запропоновано увійти до резервної групи. У випадку вибуття учасника з основної групи, на його місце буде запрошений наступний у списку учасник з резервної групи.

Зазначені вище документи просимо пред’являти (надавати) особисто до 30 жовтня 2016 року, попередньо погодивши час подання заявки:

У Волинській області – до громадської організації «Волинські перспективи» за адресою Шота Руставелі, 9, м. Луцьк (р-н ГПЗ, кінцева зупинка маршруток №10 та №11).

Контактні особи: Пахом’юк Ніна Володимирівна +380506904829, Литвина Наталія Вікторівна – тел. +380992020442, ел. пошта [email protected].

У Харківські області – громадська організація «Молодь за демократію» за адресою: м.Харків, вул. Дм. Пожарського 2/10, к. 409.

Контактна особа: Овчарова Галина Борисівна – тел.: 0504018821, ел. пошта: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»