Набір на онлайн навчання у сфері моніторингу діяльності Державної митної служби

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
iaa.ukraine

ОН
Набір на онлайн навчання у сфері моніторингу діяльності Державної митної служби

Інститут аналітики та адвокації у партнерстві з ГО “Технології Прогресу” запрошує представників організацій громадянського суспільства, ЗМІ, журналістів та громадських активістів на онлайн курс із посилення спроможності та підвищення обізнаності у сфері моніторингу діяльності Держмитслужби та її територіальних органів з можливістю отримати фінансування на реалізацію власного проєкту. 

Про проєкт

Проєкт “ACCORD: Accountability and Capacity-building for Customs Oversight and Reform Development” реалізується ГО “Інститут аналітики та адвокації” та ГО “Технології Прогресу” за фінансової підтримки Європейського Союзу з метою підвищення прозорості, підзвітності та ефективності діяльності Державної митної служби України, а також узгодження митної політики відповідно до стандартів ЄС. 

Про що онлайн курс? 

Навчальний курс, створений у рамках проєкту, сприятиме обізнаності і підвищенню  інтересу до моніторингу операційної діяльності та ключових показників Державної Митної Служби у контексті підготовки України до вступу до ЄС та виконання чіткого переліку заходів для гармонізації митних процесів з європейськими стандартами. 

Програма спрямована на посилення спроможність регіональних громадських організацій, журналістів-розслідувачів та лідерів думок, що вже працюють на місцевому рівні з питань аналізу та висвітлення діяльності Державної Митної Служби або планують моніторити та аналізувати митну галузь. 

Мета програми навчити правильному моніторингу та основам комунікації та адвокації змін у роботі Державної Митної Служби, надавши необхідні знання та інструменти; покращити обізнаність щодо наявності митних даних для моніторингу діяльності та операцій Держмитслужби; привернути  увагу до важливість реформи Митниці в частині збору податків та мита та  як зобов’язання України в рамках Євроінтеграції.

Програма тренінгів передбачає проведення 3-х модулів, що розраховані на 5 навчальних днів (орієнтовний час проведення занять – з 15.00 до 16.30).

Уся програма навчання відбуватиметься у форматі онлайн. 

Можливість отримання фінансування

Наступним етапом впровадження проєкту стане конкурс субгрантів для неурядових організацій.  Субгранти надаватимуться з метою поширення інформації про операційну діяльність Митниці, її ефективність, процес реформування, історії успіху та задля залучення НУО до діалогу на цю тему шляхом здійснення моніторингу та аналізу.

За підсумками конкурсу ми визначимо 4 неурядові організації з достатнім рівнем організаційної та програмної спроможності для імплементації власних проєктів терміном на 2,5 роки щодо моніторингу діяльності та операцій Державної митної служби. Учасники навчального курсу матимуть перевагу у відборі.

Заохочуємо реєструватись на онлайн навчання регіональні організації, які здійснюють свою діяльність у Київській, Львівській, Одеській, Чернівецькій, Закарпатській та Волинській областях – з регіонів, які мають митні пункти з найвищою пропускною здатністю.

Проєкт не підтримує діяльність за кордоном України.

Зареєструватися на онлайн навчання

Встановлені терміни: 

  • до 20 березня 2024 року – реєстрація для участі в онлайн-навчанні обов’язкова 
  • 26 березня – 5 квітня 2024 року  – період проведення навчань (орієнтовний час проведення занять – з 15.00 до 16.30, 5 навчальних днів)
  • квітень – травень 2024 року – конкурс проєктів
  • 1 червня 2024 року – плановий старт реалізації субгрантів

Онлайн навчання проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його вміст є виключною відповідальністю ГО “Інститут аналітики та адвокації” та ГО “Технології прогресу” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»