Набір на онлайн-курс «У відкритому морі: динаміка гетерогенних груп»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


272039793_2592662944198925_3595937012519016515_n
Набір на онлайн-курс «У відкритому морі: динаміка гетерогенних груп»

Припустимо, ви точно знаєте, що в групі є мусульмани — і збираючись працювати з цією групою, замовите обіди без свинини. А, працюючи з ЛГБТК+ спільнотою, скоріш за все додасте в анкету запитання про прийнятні для людини займенники

Але зазвичай тренери мало знають про ідентичності членів групи, а кожна група за замовчуванням гетерогенна. Навіть на курсі з професійного розвитку для айтішників або театральних акторів можуть зустрітися вірменин, азербайджанець, людина з інвалідністю, мусульманка, трансжінка… Якщо знати ключові правила та теорію динаміки групи, розмаїття можна перетворити на позитивну складову групової взаємодії.

Запрошуємо на онлайн-курс «У відкритому морі: динаміка гетерогенних груп», де ми розбиратимемось з підводними каменями та перевагами роботи в багатоманітних групах.

КОЛИ: 6 онлайн-зустрічей щочетверга з 3 лютого по 10 березня, 17:00-19:00

ДЛЯ КОГО: курс буде корисний всім, хто працює з групами. Найбільше — активістам, тренерам неформальної освіти та тренерам ГО, лідерам студентського самоврядування, молодіжних груп та національних громад, керівникам тривалих освітніх програм, таборів, курсів.

ПРО ЩО КУРС:

ми розберемось з базовими поняттями багатоманітності та коректною лексикою, специфікою різних груп та ідентичностей — і з тим, як це все використовувати для ефективної групової роботи, ви дізнаєтесь, що актуалізує стереотипи і упередження — і як зменшити їх вплив. А ще створите власні відповіді на мову ворожнечі та навчитесь реагувати на стереотипи, ключовий блок курсу — це групова динаміка: що відбувається в групі на окремих етапах взаємодії, які ролі виконують члени групи — і як з ними ефективно працювати, що є індикаторами конфлікту, що насувається ви дізнаєтесь, як інститути допомагають у роботі з гетерогенними групами.

Щоб взяти участь у курсі, до 26 січня заповніть анкету — посилання.

Про результати конкурсного відбору ми повідомимо всім 28 січня.

ТРЕНЕРИ: Анна Ленчовська — психологиня, авторка коміксу для дівчат «Я тобі не кицька» і курсу «Будуємо мости, а не стіни»; Мирослав Грінберг — ​тренер з громадянської освіти, міжкультурного діалогу, протидії расизму, недискримінації, автор навчально-методичних посібників; Олександр Войтенко — історик, тренер неформальної освіти, автор посібників з громадянської освіти та прав людини.

Технічні вимоги до учасників:

  • для роботи з курсом вам потрібен google-акаунт (домашні завдання викладаються та обговорюються у google classroom)
  • приєднуватись до онлайн-воркшопів потрібно з ноутбука чи стаціонарного комп’ютера (смартфон не підходить!)

Участь безкоштовна! Учасники отримають сертифікат за умови відвідування щонайменше 5 занять та виконання всіх домашніх завдань.

Курс «У відкритому морі: динаміка гетерогенних груп» ми проводимо за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine.


Останні публікації цього розділу:

Школи, що постраждали від війни та окупації, запрошують подати грантові заявки для отримання допомоги!

Як допомогти собі повернути мирне життя у внутрішній світ. Проєкт підтримки працівників третього сектору

Новий конкурс грантів МОМ для мікропідприємств та самозайнятих осіб

МОМ оголошує конкурс грантів для малих підприємств, які перемістилися на Львівщину та Закарпаття

Триває прийом заявок до складу Молодіжної Ради Дунайського регіону

Конкурс на закупівлю автотранспортних засобів ITB-UKR-2022-001