Набір на навчання у галузі “Публічне управління та адміністрування”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


для фб дунай
Набір на навчання у галузі “Публічне управління та адміністрування”

…амбітних, нескорених та сміливих абітурієнтів, які планують здобути необхідні кваліфікації та долучитися до відбудови України.

Про Нас!

Києво-Могилянська школа врядування ім. Андрія Мелешевича – це навчальні програми з підготовки фахівців в галузі “Публічного управління та адміністрування” для роботи в найвищих органах державної влади, органах місцевого самоврядування, міжнародних ініціативах, бізнес та громадському секторах тощо. 

Києво-Могилянська школа врядування створена тими й для тих, кого об’єднує спільне бажання будувати Україну, зробити її привабливою для українців та світу. Це – середовище формування лідерів для державної служби – лідерів, які спроможні генерувати ідеї та брати відповідальність за подолання викликів, що постали перед Україною сьогодні. 

KMSGov позиціонується як одна з найкращих шкіл професійного розвитку в Україні, що входить в міжнародну асоціацію інститутів і шкіл із державного управління Центральної та Східної Європи. Для розробки своїх програграм школа, зокрема, співпрацює з Індіанським університетом  в Блумінгтоні (США), що дає змогу впроваджувати унікальну в Україні магістерську програму “Комунікації в демократичному врядуванні”. 

Наші випускники – це успішні керівники та професійні експерти, які займають посади у Міністерстві цифрової трансформації, Міністерстві розвитку громад та територій України, Міністерстві освіти і науки України, Міністерстві оборони України, Міністерстві охорони здоров’я, Верховній Раді України, органах місцевого самоврядування, очолюють ОТГ та громадські організації, координують міжнародні проекти розвитку тощо. 

Навчання у нас – це поєднання вікових традицій Національного університету «Києво-Могилянська академія» та інноваційних підходів до опанування вмінь та навичок, що запропоновані провідними фахівцями та засновані на  розумінні демократичного урядування. 

Для абітурієнтів! 

У 2022 році КMSGov оголошує набір на навчання для здобуття освітнього рівня Бакалавр та Магістр у галузі “Публічне управління та адміністрування” за такими програмами:

1.Програма для Бакалаврів “ Суспільне і приватне врядування” спрямована на підготовку фахівців, чиї компетенції дозволять працювати в органах державної влади, забезпечувати формування та реалізацію державних політик у різних сферах, забезпечувати аналітичну роботу та діяльність державних установ. 

Акцент програми спрямований на формування у студентів фахових компетенцій для управління розвитком громад та регіонів, громадського суспільства, налагодження багаторівневого врядування, пошуку та використання джерел фінансування для програм та проєктів розвитку тощо.

Переваги Програми: викладачі-практики, що займають найвищі посади в органах державної влади, вагома практична складова, проходження практики в міністерствах, громадах, провідних аналітичних центрах та організаціях, орієнтація дисциплін на вимоги потенційних роботодавців, підготовка до проходження конкурсів на державну службу. 

Більше про Програму на нашому вебсайті.

2.Програма для Магістрів: “Комунікації в демократичному врядуванні” є першою та унікальною освітньою  програмою в Україні, яка спрямована на підготовку профільних фахівців для державних комунікацій. 

Слухачі Програми зможуть оволодіти навичками: управління та організації комунікаційної діяльності в органах влади, комунікаційного супроводу політики та комунікаційної підтримка реформ, організації та планування кризових комунікацій, Evidence-based Policy making, візуалізації даних та графічного дизайну, інноваційного маркетингу, інформаційної безпеки та протидії фейкам, цифрової демократії тощо.

Програма зорієнтована на формування необхідних компетентностей для розбудови дієвої системи стратегічних комунікацій в Україні, управління комунікаційною діяльністю організації, розробки та реалізації Стратегії комунікації, проходження конкурсів на державну службу і реалізацію належного врядування.

Більше про Програму на нашому вебсайті

3. Програма для Магістрів: “Суспільна політика і врядування” спрямована на підготовку фахівців для комплексного управління в державному та приватному секторі. 

Слухачі мають змогу оволодіти навичками для управління країною, органами влади та організаціями на рівні держави, а також отримати необхідні компетенції з багаторівневого врядування, аналізу та оцінювання суспільної політики, права, вироблення доказової політики, та політики збалансованого розвитку, стратегічного управління тощо. 

Окрім того особливостями програми є: сучасні європейські підходи; лише п’ять обов’язкових дисциплін; модульна система з використанням елементів проблемно-орієнтованого навчання; широкий перелік інноваційних авторських курсів для вільного вибору (для опанування деяких із них потрібне володіння англійською); співвикладання навчальних дисциплін за принципами міждисциплінарності; інтегровані в загальне інформатизоване середовище платформи для дистанційного викладання; поєднання теоретичного і прикладного аспектів навчання, практика в органах державної влади та місцевого самоврядування; широке залучення до викладання відомих фахівців-практиків з владного і неурядового секторів; участь здобувачів у формуванні вибіркової складової програми й залученні гостьових викладачів.

Більше про Програму на нашому вебсайті

Навчання на магістерських програмах здійснюється за модульною формою (на вихідних) та дає змогу поєднувати роботу та відвідування занять.

Планується забезпечити стипендію, що покриває до 100% вартості навчання на магістерській програмі “КОмунікації в демократичному врядуванні”

Більше про вступ до КMSGov: https://vstup.ukma.edu.ua/.


Останні публікації цього розділу:

Пошук підрядника (групи підрядників) з визначення потреб населення у соціальних послугах за спрощеною процедурою

Пошук підрядника (групи підрядників) з надання послуг фасилітації заходів для розробки комунікаційної стратегії проєкту «Право на сім’ю»

Запит на надання пропозицій щодо закупівлі послуг з проведення аналізу на тему «Підтримання промислової конкурентоспроможності України у воєнний та післявоєнний період»

Проведення дослідження щодо виявлення причин гострого дефіциту альтернативних форм сімейного догляду та погіршення якості їхньої роботи

Тендер з пошуку виконавця послуг з розробки автоматизованої інформаційної системи "Робота народного депутата України в окрузі"

Запит цінових пропозицій RFQ 05/22KrymSOS на закупівлю меблів

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/YXNpZADpBWEczWGliQ3ltdWRNa3dnWmVoeUhMRm9RUlpnLTVhRzk5clUtUnotWVRrNjN3YXd1elVjT3dMUUllMzVSVkd3U0dYOFhxSHNIYUVxTGNqOWEybEhFbXRjcHFfNmVBNG5Rb3NFeW5rTUxPcwZDZD/ Olena Yatskivska

  Посилання на програми, на жаль, не є активними.

  • https://www.prostir.ua Prostir

   Оновіть і спробуйте ще раз

  • https://www.prostir.ua Prostir

   Оновіть і спробуйте ще раз

 • Іван Алексєєв

  “Планується забезпечити стипендію, що покриває до 100% вартості навчання на магістерській програмі “КОмунікації в демократичному врядуванні” – як можна отримати таку стипендію? До кого можна звернутись із запитанням?