Набір на навчальний курс «Ділова українська мова»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Тетяна

photo_2022-10-20_22-17-39
Набір на навчальний курс «Ділова українська мова»

Маєте терміново покращити рівень володіння українською? Центр освіти дорослих «Перший» запрошує на навчання на курс «Ділова українська мова» в зручному  онлайн-форматі!

Існує думка, що людина легко розмовлятиме тією мовою, якою зможе думати. Тож, вірогідно, щоб краще та легше спілкуватися державною мовою, нам треба навчитися добре формулювати власні думки саме українською. А як можна навчити мозок це робити? Звісно – тренуванням цієї навички!

Центр освіти дорослих «Перший» щиро запрошує всіх охочих на таке тренування. 10 онлайн-занять разом з професійною тренеркою, викладачкою, філологинею, письменницею Оленою Даниліною значно підвищать ваш рівень володіння українською (лише за умови активного включення в процес тренування).

Програма курсу розроблена та апробована авторкою минулого року, до неї внесено зміни та розширено практичну частину і актуалізовано домашні завдання.

Сьогодні, як ніколи, збільшився запит на короткотермінові курси, які за невелику кількість годин навчання зможуть дати потужний поштовх до подальшого самовдосконалення мовлення учасників, а також поглиблення знань, і особливо – надати впевненості у практичному використанні державної мови!

Вже 7 листопада стартує курс «Ділова українська мова», на якому авторка та тренерка рада вітати всіх тих, кому необхідно актуалізувати знання, отримані в закладах освіти; ознайомитись зі змінами, регламентованими новим правописом; розвивати комунікаційні можливості та ефективно використовувати українську в різних ділових ситуаціях.

Реєстрація доступна за покликанням до 5 листопада.

Тож, не зволікайте, реєструйтеся зараз і зробіть собі дарунок до Дня української писемності та мови!


Останні публікації цього розділу:

Послуги експерта/ки для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді”

Конкурсні торги на закупівлю послуг з придбання, доставки та встановлення спортмайданчика на території КНП КМКНЛ «Соціотерапія»

Пакт шукає консультанта/ку з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS)

Запит на надання цінових пропозицій на постачання оптичної сортувальної машини

Розробка та реалізація загальнонаціональної кампанії з питань ментального здоров’я.

Тендер з проведення сесії стратегічного планування діяльності