Реєстрація


Набір на міжнародну школу театру пригноблених

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Автор:
khna

Безимени-1
Набір на міжнародну школу театру пригноблених

Ви хочете, щоб громадяни вашої країни ставали більш активними та свідомими? Вам цікаво, як гендерна чутливість може зробити ваш активізм і вашу спільноту сильнішими та допомогти їм у розвитку та стійкості? Вам набридли сухі цифри та стандартні акції, хочеться глибинних розумінь та творчого підходу до активізму? Тоді наш проект — для вас.

Оволодіти принципами та практиками театру пригноблених у міжнародній компанії активісток та активістів 12-17 червня 2017 року запрошує київська ГО “Театр для діалогу” разом із німецько-болівійським театральним практиком Ялмаром Хорхе Жоффре-Айхорном у співпраці з Регіональним офісом Фонду ім. Фридриха Еберта “Діалог Східна Європа” та “Центром творчого розвитку” з Тбілісі.

Ми пропонуємо вам театр пригноблених як інструмент для включення ваших спільнот в аналіз проблем, які хвилюють ваших співгромадян, пошуку стратегій для самоорганізації та колективного генерування можливих рішень.

Умови участі:

Ми будемо раді попрацювати з активістками та активістами, громадськими діячками та діячами з України, Росії, Білорусі, Молдови, Вірменії, Азербайджану та Грузії, що працюють з людьми у віці до 35. Ми особливо зацікавлені у підтримці жінок-активісток та активіст_ок/ів, що відносять себе до ЛГБТКІ, а також з досвідом внутрішнього переміщення.

Участь безкоштовна, проїзд до та з Києва, проживання та харчування на час навчання покриваються організаторами. Для участі заповніть, будь ласка, анкету до 30 квітня включно.

Навчання включає, окрім шестиденної інтенсивної майстерні, допомогу в організації та проведенні регіональних майстерень з театру пригноблених разом з досвідченими практиками, та участь у міжнародному фестивалі форум-театру в фіналі проекту в 2018 році.

Театр пригноблених — всесвітній ненасильницький естетичний рух, який прагне миру і непасивності. Театральна методика, з якої виріс рух, була розроблена режисером і політиком бразильського походження Аугусто Боалем у 1960-1970х роках і на сьогодні розповсюджена на всіх п’яти населених континентах.

Навчальну майстерню в Києві проведуть:

– Ялмар Хорхе Жоффре-Айхорн — німецько-болівійський театральний діяч, що використовує різні форми інтерактивного театру, щоб працювати зі спільнотами в зонах конфліктів. Ялмар Хорхе працював у більш ніж десяти країнах різних континентів, є одним зі співзасновників Афганської організації з прав людини і демократії (AHRDO), а також одним з ініціаторів проведення в Україні проекту “Цунамі джокерів” як відповідь на кризу в 2014 році.

– члени і членкині ГО “Театр для діалогу” – фасилітатор(к)и заходів з театру пригноблених, які за останніх три роки встигли попрацювати над розвитком особистостей та спільнот та побудовою діалогу в усіх регіонах України та мають безпосередній “польовий” досвід у роботі з ВПО, ЛГБТКІ, людьми з інвалідністю, молоддю, винятково жіночими групами, низовими активіст(к)ами та представницями/ками влади різних рівнів.

Контакти: [email protected] Яна Салахова.

Проект “Мости солідарності” реалізується ГО “Театр для діалогу” у співпраці з регіональним офісом Фонду ім. Фридриха Еберта “Діалог Східна Європа”.


Останні публікації цього розділу:

Стипендійна програма ім. Лейна Кіркланда

Стипендія для журналістів від World Press Institute

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з прибирання приміщення у 2018 році

Відкритий конкурс на закупівлю канцелярських товарів

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з внутрішнього перевезення автомобільним транспортним засобом на 2018 рік

Відкритий конкурс на закупівлю господарських товарів

 • Карэн Гамбарян

  А що за дискримінація за возрастом? Мені вже майже 50, але я працюю та навчаюсь у цій сфері,(у тому числі). Там якісь дуже важкі фізичні навантаження? Або мій психічний стан не підходить? Так от посилання на мій спектакль, який я зараз хочу поставити у Чернівцях. https://vk.com/videos84705912?z=video84705912_167022419%2Fpl_84705912_-2

  • Nina Khodorivska

   Дорогой Карэн, нигде в анонсе не написано, что вы не можете подаваться :-) Мы отдаем предпочтение людям, которые РАБОТАЮТ с молодежью, потому что таковы условия проекта. При этом вам может быть сколько угодно лет :-)

   • Карэн Гамбарян

    То виходить, моя паранойя переселеньсько-атошнівська розігралася! Тоді вибачайте! Подаюся! Куди? Де можно побачити форму? З пов.

    • Nina Khodorivska

     :-) Карене, клікніть на слово “анкету” в тексті всього цього оголошення :-)

     • Карэн Гамбарян

      Вибачайте, був неуважним! Дякую!

     • Darth Raenor

      Вибачайте, зроблю усі лінки такими, щоб їх було краще видно. Якщо є ще якісь побажання, щоб зробити Портал зручнішим – будь-ласка, кажіть)

     • Darth Raenor

      Зробив усі лінки всередині публікацій більш яскравими та підкреслиними. Так краще?

     • Карэн Гамбарян

      Да, спасибо! Уже заполнил анкету и отправил. Некоторые вопросы там, конечно, люди… Из серии ” в чем смысл жизни”? Ну как вы думаете, станет подаваться к вам человек, считающий, что гендер – хрень собачья-интеллигентская, а всех “этих-нетаких” надо лечить, а лучше в гетто? https://uploads.disquscdn.com/images/e599f0fc3f23704ed8ec57801895f70167d30fd26d6c8b07d6ed2067e32e78aa.jpg

     • Darth Raenor

      Я не автор публікаціі) Я просто прагну, щоб на цьому сайті усім було зручно та нічого не ламалося)

     • Карэн Гамбарян

      Принято.

 • Nina Khodorivska

  Дорогой Карэн, нигде в анонсе не написано, что вы не можете подаваться. Мы отдаем предпочтение людям, котоыре РАБОТАЮТ с молодежью, потому что таковы условия проекта. При этом вам может быть сколько угодно лет :-)