Набір на курс з управління стресом для організацій громадянського суспільства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


348625171_158790213655735_5082724863609414801_n
Набір на курс з управління стресом для організацій громадянського суспільства

 Eastern Partnership Civil Society Facility Project з Платформою розвитку громад (CDP) проведе онлайн-курс «Управління стресом для громадянського суспільства» для членів, керівників/ць і волонтерів/ок організацій громадянського суспільства, робота яких часто ускладнюється через стреси, пов’язані з війною та іншими обставинами в різних країнах. Застосування на практиці знань, які допомагають впоратися зі стресом, є більш важливим, ніж будь-коли раніше.

Курс триватиме кілька місяців і включатиме поєднання «живих» семінарів, відеоуроків, індивідуальних тренінгів і домашніх завдань. Курс містить елемент ‘training of trainers’ («навчання тренерів»), тож очікується, що учасники використовуватимуть курс для розгортання власної програми підтримки для практики управління стресом.

Для кого призначений курс?
Лідер(к)и громадянського суспільства, менеджери/ки, координатори/ки проектів та волонтери/ки на першій лінії, які працюють в організаціях громадянського суспільства з країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна), а також лідери соціальних стартапів, соціальні підприємці, усі, хто працює над сприянням громадянській активності.

Курс проводиться англійською мовою через серію «живих семінарів» на платформі Zoom. Семінари є закритими для 20 відібраних учасників/ць і проводитимуться кожні два тижні протягом липня-листопада 2023 року. Окрім семінарів, очікується, що учасники виконуватимуть офлайн-вправи та завдання, а також отримають індивідуально один коучинг, щоб допомогти їм у їхній практиці управління стресом. Ті учасники/ці, які успішно завершать курс, отримають сертифікати про участь у курсі.

Заповнити онлайн форму до 12 червня 2023 р.


Останні публікації цього розділу:

Гранти на підтримку створення нових робочих місць для жінок м. Добропілля

Тендер на закупівлю послуг з проведення загальнонаціонального репрезентативного опитування

Програма менторства: допомога неурядовим організаціям та жіночим ініціативам

Тендер на розробку операційного плану на 2024-2027 роки Фонду "МХП-Громаді"

Тендер на оновлення фандрейзингової стратегії БФ «МХП-Громаді» на 2024-2027 роки

Тендер на розробку статегічного плану Фонду "МХП-Громаді" на 2024-2027 роки