Набір на курс “Мистецтво групової роботи та самонавчання. Фасилітація”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
andriykrak

46492347_2160020887594058_662464414389108736_n
Набір на курс “Мистецтво групової роботи та самонавчання. Фасилітація”

В наш час глибоке розуміння роботи в групі, в колективі чи організації є ключовим для кожного: від лідера до нового учасника, від ініціатора-волонтера до отримувача допомоги. Чи є взагалі щось у ваші діяльності, що не спирається на групову роботу, не вимагає співпраці та співучасті? Вік індивідуалізму та конкуренції минув, і давно минув! Вміння керувати та розвивати позитивну надихаючу атмосферу в колективі, створювати інтенсивне живе середовище взаємонавчання та підтримки, розвивати гнучкість мислення та вміння конструктивно конфронтувати для отримання нових ідей — одні з ключових навичок сучасності та найближчого майбутнього!

Даний курс створений саме для опанування цих, та суміжних навичок, має соціальну направленість та максимально підлаштований для того, щоб кожен міг на нього потрапити.

Цілі курсу:

  1. Отримання простої і найдієвішої схеми самостійного опанування і постійної практики “екологічної” колективної роботи та нових методів просвіти та самоосвіти.
  2. Відпрацювання базових елементів “командної фасилітації” груп та розуміння її відмінностей від одиничних та парних форматів.
  3. Опанування нового підходу та формату до роботи з колективом/групою, (ціннісно-гуманістичного).

Тривалість: Перший етап курсу триває 6 днів, складається із 2-х триденних блоків, які відбуватимуться раз в 1,5 місяці. Кожен день триває по 8 год, початок о 10:00, закінчення о 18:00.

Місце проведення: м. Суми.

Детальніше про навчальні блоки першого етапу курсу:

  1. 14,15,16 грудня 2018. Тема: “Практика базових навичок фасилітації та підтримки життєстверджуючого діалогу, якості ведучого, позитивний зворотній звязок в команді фасилітаторів/ведучих. Мистецтво та секрети створення довірливої та розкриваючої атмосфери в груповій роботі. Особливості роботи в парі/трійках. Динаміка групового процесу та консенсус”
  2. Січень-лютий 2019 (дата узгоджується). Тема: “Ціннісні парадигми еволюційного мислення та відповідні їм цілі, цінності та методи групової роботи, просвіти та управління, стилів вирішення конфліктів та прийняття рішень.”

Курс фокусується перш за все на опануванні нових методів поглиблення змісту та якості отриманого “досвіду” від колективної зустрічі, а НЕ на прийнятті рішень, стратегуванні чи модерації/фасилітації діалогів (це є побічним додатковим результатом курсу — поглиблення знань щодо вміння приймати взаємовигідні рішення, системно мислити чи фасилітувати обговорення).

Ціннісно-методологічна основа підходу навчального курсу та сфери досвіду ведучих: функціонування самоуправлінських команд (Ф.Лалу); проектний підхід Dragon Dreaming для розвитку волонтерських ініціатив; ненасильницькі відновно-діалогові практики (NVC, AVP); методика ведення кіл порозуміння (К.Праніс); інтегральний (в сфері філософії та психології, Уілбер К.) та трансформативний (в сфері медіації, Буш Р., Фолджер Дж.) підходи.

Спеціалізована література та посилання на різні джерела для самостійного вивчення будуть дані після кожного блоку курсу (для ознайомлення в час між навчальними блоками) в електронному виді.

Команда ведучих курсу: Центр еволюції спільнот.

Організаційний внесок: курс відбувається за принципами самозабезпечення та взаємодопомоги, підтримується лише ресурсами ведучих, організаторів та учасників. Приймається пожертва, яка вибирається Вами в довільному обсязі та може бути повністю повернена в кінці блоку за Вашим запитом (рекомендовано 750 грн за триденний блок).

Витрати на проїзд та проживання для учасників з інших міст та на харчування не покриваються.

Для реєстрації, будь ласка, спершу обовязково ознайомтеся із більш детальним описом курсу та його обговоренням тут – “Мистецтво групової роботи та самонавчання. Фасилітація” 

та після можна заповнити форму за цим посиланням або зверніться за контактами: тел. 050 735 0373, [email protected] (Вікторія). Підтвердження про Вашу участь та точне місце проведення надійде протягом тижня від дати реєстрації та не пізніше 12.12.18.

Кількість місць обмежена (із 20 учасників, залишилося 7 вільних місць), основна група уже набрана із учасників двох практичних триденних блоків, де демонструвався підхід в досліджені наступних тем:

1. “Розвиток співчуття та взаємодопомоги у молодді
2. “
Профілактика насилля та вирішення конфліктів: фасилітація, діалог

Перевага надаватиметься учасникам із Сумської, Харківської, Полтавської, Донецької, Луганської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Київської обл.

Щодо організаційних та логістичних нюансів можна звертатися за контактами вище (Вікторія).

Побажання чи запитання щодо змісту та процесу курсу, можна ставити прямо ведучим за контактами: 097 010 49 22 (Андрій)


Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський фотоконкурс: «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади»

Відкрито набір на програму “Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” для малих міст

Набір учасників на тренінги в рамках навчальної програми «Успішні локальні громади»

Конкурс розробки брендбуку «АСОЦІАЦІЇ ВІДКРИТИХ МІСТ» та надання дизайнерських послуг

Конкурс для громад Київської області для участі у програмі «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»

Тендер на відбір надавача послуг перекладу