Набір на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Тетяна

photo_2024-01-06_17-30-39
Набір на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації”

Центр освіти дорослих «Перший» запрошує на актуальний курс в онлайн режимі “Бухгалтерський облік неприбуткової організації”. 

Курс стартує 11 січня – і має всі шанси стати вашим першим ефективним навчанням нового року!

Цей курс для тих, хто хоче розібратися в тонкощах ведення бухгалтерського обліку неприбуткової організації, оновити наявні знання з бухгалтерського обліку, кадрової політики, поділитися досвідом чи питаннями обліку гуманітарної допомоги, обговорити в колі однодумців-практиків сучасні зміни та складні практичні завдання в діяльності власної ГО чи БО.

Мета курсу – не лише отримання знань з теорії бухгалтерського обліку, а й обмін досвідом практичного застосування знань та їх використання у щоденній роботі громадських та благодійних організацій.

До участі у курсі запрошуються бухгалтери (досвідчені та початківці), керівники та засновники громадських та благодійних організацій, які мають питання щодо систематизації даних обліку та ведення звітності, особливостей обліку активів, ведення кадрового обліку і контролю розрахунків по оплаті праці, вміння класифікувати, відображати в обліку та контролювати доходи неприбуткової організації, а також документування і відображення руху активів у відповідності до особливостей воєнного стану (в т.ч. обліку благодійної та гуманітарної допомоги).

Цей курс реалізується Центром освіти дорослих «Перший» вже третій рік, програма курсу постійно оновлюється та доповнюється, і цей набір буде мати свої особливості.

Програму курсу доповнено актуальними питаннями, що турбують представників організацій, які займаються гуманітарною допомогою та її обліком, питаннями обліку відряджень та співпраці з ФОПами, оновлення законодавства про працю та інших змін військового стану. Також планується розгляд питань подання річної звітності.

Особливістю та цінністю курсу є різнорівневість груп, що надає можливість учасникам ділитися власною експертністю, обмінюватися досвідом, вирішувати практичні кейси.

Додаткова можливість для тих, хто не має знань з основ бухгалтерського обліку!

Перед початком курсу в групі буде проведено додаткове навчання для тих учасників, хто не має жодного досвіду роботи с бухгалтерським обліком, щоб всі мали змогу разом опанувати цю освітню програму.

Заняття на курсах Центру освіти дорослих «Перший» фінансуються за кошти як самих учасників, так і за сприяння партнерів, тож є економічно доступними.

Старт курсу 11 січня, заявки приймаються до 09.01.2024 включно!

Зареєструватися на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації” та ознайомитися з програмою та іншими деталями навчання можна за посиланням.

Освіта врятує світ та ваш саморозвиток.


Останні публікації цього розділу:

Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Форум «Децентралізація. Законодавчий порядок денний»

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області

Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Відкритий тендер - "Інсталяція ударотривкої захисної прозорої плівки СУ-2"

Конкурсний відбір фахівця/фахівчині з організаційного розвитку