Набір респондентів на дослідницький проєкт «Діти Covid-19»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Docudays UA

img_00_fb
Набір респондентів на дослідницький проєкт «Діти Covid-19»

Громадська організація «Культурні географії» розпочинає проєкт «Діти Covid-19» і шукає дітей респондентів для участі у якісному етапі соціо-антропологічного дослідження.

Громадська організація «Культурні географії» – команда українських соціологів. З 1 липня по 31 жовтня, за сприяння Українського культурного фонду, проводить унікальне соціо-антропологічне дослідження впливу, пандемії коронавірусу на дитинство в Україні.

Автори проєкту хочуть почути від дітей та підлітків про досвід життя під час пандемії та вплив карантину на їхній побут, навчання та відпочинок. Запрошуються до інтерв’ювання діти від 9 до 16 років з великих міст України — Києва, Харкова, Львова та Одеси.

Якщо ви проживаєте в одному з цих міст, вашій дитині від 9-ти до 16-ти, і вона бажає взяти участь у проєкті, до 12 липня заповнюйте анкету за посиланням; і ми з вами сконтактують.

Респонденти, що візьмуть участь у дослідженні, отримають винагороду.

Наприкінці жовтня на сайті childrencovid19.org.ua буде опублікувано аналітичний звіт, де розповідатиметься, як у часи ковіду зростають, навчаються, виховуються, граються, відпочивають і спілкуються діти в Україні.

Для запитань та пропозицій, пишіть на [email protected].

Стежте за перебігом проєкту у на Fb-сторінках: Дитячі географії та Cultural Geographies.

Більше про методи, етапи дослідження та команду проєкту читайте на сайті childrencovid19.org.ua.

 

Громадська організація «Культурні географії» заснована в 2015 році. Діяльність організації спрямована на підтримку культурної різноманітності й посилення історичної та суспільної ідентичності громадян. Організація ініціює та проводить проєкти у різних куточках України, а також закордоном, залучаючи до участі людей різного віку та соціального профілю методами мистецтва, участі та діалогу.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.


Останні публікації цього розділу:

Грантовий конкурс з підтримки дружніх до довкілля бізнес ідей

Конкурс на закупівлю послуг розробника та тестувальника

ООН оголошує грант створення мережі цифрових хабів у сільських громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Freedom House оголошує конкурс грантів для ініціатив з громадського контролю за силовими структурами

НДІ. Запит на подання пропозицій. Мистецька виставка на тему гендерної рівності в Україні

Конкурс на закупівлю послуг з дизайну, перекладу та друку Стратегічного плану Маріупольської міської ради 2030