Набір менті на Менторську програму 4.0

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Менторська програма 4.0 для ОГС
Набір менті на Менторську програму 4.0

Центр демократії та верховенства права в рамках проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» розпочинає Четверту Менторську програму для підсилення адвокаційних та інших спроможностей організацій громадянського суспільства (ОГС) з різних куточків України.

Менторська програма – це спеціально розроблена унікальна програма, в якій протягом 7 місяців сталі ОГС будуть наставниками (менторами) для відібраних організацій громадянського суспільства (менті) та допомагатимуть розвивати й посилювати їхні адвокаційні спроможності.

Ця менторська програма буде проводитись для 20 новостворених організацій громадянського суспільства з різних областей України, менторами яких стануть 20 сталих ОГС.

Упродовж семи місяців вони працюватимуть разом над створенням та розвитком адвокаційних спроможностей новоствореної організації громадянського суспільства, розробкою та втіленням адвокаційної кампанії та інших документів, у випадку наявності запиту

Менті, а саме – молоді громадські чи благодійні організації, або організації, що започатковують нові для себе напрямки діяльності, – зможуть покращити свої знання в адвокації або підвищити інші спроможності.

Щоб взяти участь у Програмі в ролі менті – потрібно до 17 грудня 2022 року (включно) заповнити форму

Про умови для менті, про наповнення Менторської програми 4.0 та про етапи відбору читайте за посиланням.

 

Менторська програма 4.0 для підсилення адвокаційних та інших спроможностей організацій громадянського суспільства проводиться в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.


Останні публікації цього розділу:

Запит цінової пропозиції на логістичну підтримку заходу (PRF 44)

Тендер на закупівлю мультимедійного обладнання

Від слів до дій: PRO Women UA шукає менторок для онлайн-практикуму

Тендер на закупівлю мінівена

Закупівля 450 планшетів

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь у програмі для внутрішньо переміщених жінок