Набір до міжнародної майстерні з форум-театру

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
khna

1-small-укр
Набір до міжнародної майстерні з форум-театру

Хочете подивитися на свою громадську активність під новим кутом зору? Цікаво на прикладі особистих переживань зрозуміти, що таке гендерний вимір суспільної діяльності? Солідарність та діалог — важливі теми у вашому житті сьогодні? Запрошуємо за допомогою творчості розібратися в цих питаннях 9-11 листопада 2017 року.

На початку листопада київська ГО “Театр для діалогу” у співпраці з Регіональним офісом Фонду ім. Фридриха Еберта “Діалог Східна Європа” запрошує активісток та активістів з України і Росії взяти участь у сучасній майстерні форум-театру. Участь безкоштовна, а результатом майстерні стане створення та демонстрація форум-вистави.

Захід є частиною проекту “Мости солідарності”, в якому беруть участь люди з Вірменії, Грузії, Азербайджану, Молдови, Білорусі, Росії та України. Фінальним акордом проекту стане фестиваль Театру пригноблених влітку 2018 року, куди зможуть потрапити найактивніші учасниці та учасники регіональних майстерень.

Умови участі:

Ми будемо раді попрацювати з активістками та активістами, громадськими діячками і діячами з України і Росії, яких цікавлять теми солідарності, діалогу, гендерної рівності і яким ще не виповнилося 35. Ми особливо зацікавлені підтримувати жінок-активісток та активіст_ів/ок, які переживають дискримінацію у зв’язку з гендерною нерівністю, а також людей із досвідом внутрішнього переселення.

Участь безкоштовна, проїзд з та в Київ, проживання і харчування покриваються організаторами. Для участі заповніть, будь ласка, анкету до 13 жовтня включно.
 
Форум-театр — один із найбільш видовищних форматів методики Театру пригноблених. 
 
Театр пригноблених — всесвітній ненасильницький естетичний рух, який прагне миру і непасивності. Театральна методика, з якої виріс рух, розроблена режисером і політиком бразильського походження Аугусто Боалем у 1960х-1970х роках і на сьогодні розповсюджена на всіх п’яти населених континентах. 
 
Майстерню в Києві проведе українсько-російська команда:
 
  • Наталка Боренко (Санкт-Петербург) — драматургиня, педагогиня Театрального проекту “Разом”, бере участь у створенні та проведенні соціальних театральних проектів, включаючи і проекти з форум-театру.
  • Олеся Архіпова (Івано-Франківськ) — активістка і тренерка неформальної освіти, співзасновниця громадської соціальної ініціативи “Дім4824”, членкиня арт-групи “СТАН”.
  • Ігор Кузнєцов (Самара) — театральний режисер і педагог, тренер з соціального театру, дослідник витоків соціального театру і його сучасних течій. 
Курирувати процес будуть членкині української громадської організації “Театр для діалогу” – фасилітаторки заходів з Театру пригноблених, які за останніх три роки встигли попрацювати над розвитком особистостей та громад і побудовою діалогу в усіх регіонах України і мають безпосередній досвід у роботі з ВПО, ЛГБТКІ, людьми з інвалідністю, молоддю, винятково жіночими групами, низовими активістками та представницями і представниками різних рівнів влади. 
 
Якщо після прочитання цього тексту у Вас виникли запитання — будь ласка, пишіть їх нам на [email protected], і ми намагатимемося відповісти Вам якомога скоріше. 
 
Проект “Мости солідарності” реалізовується ГО “Театр для діалогу” в співпраці з регіональним офісом Фонду ім. Фридриха Еберта “Діалог Східна Європа”. 
 
Відео з попереднього заходу проекту можна подивитися тут.
 
Репортаж (з фото) з міжнародної вистави в рамках проекту можна переглянути за посиланням


Останні публікації цього розділу:

Тендерна пропозиція щодо постачання шин та інших автотоварів

Тендерна пропозиція щодо постачання товарів для забезпечення фізичної безпеки співробітників і надавачів послуг

Тендерна пропозиція на надання послуг друку інформаційних бюлетенів

Тендерна пропозиція щодо надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень, евакуації населення

Навчальна програма DreamStart для осіб з інвалідністю

Конкурс на закупівлю портативних акумуляторів (повербанків)