Набір до літнього табору «Police for Youth»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Svitlana Arabadzhy

alexis-brown-omeaHbEFlN4-unsplash
Набір до літнього табору «Police for Youth»

Громадська організація “Культурно-освітня платформа “Сенс” запрошує до участі в літньому наметовому таборі «Police for Youth» в рамках проєкту «Громада та поліція: розбудова партнерства заради безпеки».

Наметовий табір «Police for Youth» буде проведено з метою розвитку довіри та налагодження співпраці між поліціантами, молоддю та підлітками, в тому числі з інвалідністю, через спільну участь, змістовні активность й захист культурно-історичної спадщини.

Які активності заплановані?
*Під час табору учасники глибше зануряться в тему прав людини та стратегій їх захисту. Плануємо обговорити питання миру, конфліктів та підходів до їх вирішення.
*Поліціанти навчать учасників табору основам самозахисту, як відстоювати свої права та як надавати першу домедичну допомогу. Проведемо змагання з дартсу та орієнтації на місцевості.
*Окрема увага буде приділена питанням захисту археологічних пам’яток: курганів та поселень. Під час таборування учасники візьмуть участь у СПРАВЖНІХ археологічних розкопках!

Час та місце проведення ? З 8 по 12 серпня неподалеку від с. Ялта Донецької області.

Для кого?
Для підлітків, молоді, в тому числі з інвалідністю та всіх, хто готовий розвивати довіру та налагоджувати співпрацю з поліцією та зберігати й захищати пам’ятки археології.

Вимоги до учасників:
- мешкати на території Мангушського району (смт. Ялта, Нова Ялта, Мангуш, Урзуф, Юр’ївка тощо), майбутніх Волновської та Сартанської ОТГ;
- мати бажання розвиватись;
- бути відкритим у спілкуванні;
- мати страховий поліс на час поїздки (вартує приблизно 50 грн.).

Що очікуємо від учасників:
Поширення успішного досвіду участі в проєкті в своїх населених пунктах.

Вартість?
Проїзд, проживання в наметах, харчування та всі необхідні матеріали під час проекту забезпечуються організаторами. Якщо з певних причин (за станом здоров’я) Ви не можете ночувати в таборі, планується транспортування учасників від місця проживання до наметового табору та назад. Для нас цінно провести інклюзивний наметовий табір. 

Яким чином можна долучитися?
Заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/xPWFr1zjrYdtoWk98 до 27 липня 2020 р.

Результати відбору оголосимо до 31 липня 2020 р.

Детальна інформація щодо перебігу проекту буде доступна на фейсбук-сторінці Громадської організації «Культурно-освітня платформа «Сенс» ось тут та фейсбук-групі студентського історико-археологічного товариства Маріупольського державного університету https://www.facebook.com/groups/1965972473649594/

Координатор проєкту Світлана Арабаджи, контактна інформація:

e-mail: [email protected]

тел.: +38(097) 414-45-81

Проєкт реалізується в партнерстві з Управлінням патрульної поліції в Донецькій області, відділом ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області, археологічною експедицією Маріупольського державного університету та Студентським історико-археологічним товариством МДУ.

Проєкт «Громада та поліція: розбудова партнерства заради безпеки» впроваджується громадською організацією «Культурно-освітня платформа «Сенс» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.


Останні публікації цього розділу:

Пошук експертів для фокус-групового дослідження в межах проєкту з розбудови «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine»

Закупівля кухонних побутових приладів бренду «Gorenje»

Тендер на закупівлю наборів безпеки для жінок

Конкурс на стипендію ім. О. Курського на навчання громадських активістів

Тендер на закупівлю ручного інструменту та обладнання

Тендер на закупівлю ІТ Обладнання