Набір до “Команд змін” представників_ць ОТГ Житомирської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


photo_2020-07-23_21-58-08
Набір до “Команд змін” представників_ць ОТГ Житомирської області

ГО «Інститут Креативних Інновацій» в рамках проєкту «Громадські СпільноТвори: співпраця локальних ОМС і вразливих груп у спільному розвитку громад» запрошує представників та представниць ОТГ Житомирщини створити Команди Змін у своїх громадах.

Ми пропонуємо сформувати свою команду з 3-5 людей, які пройдуть навчання для подальшого впровадження конкретних змін у своїх громадах.

#КомандиЗмін отримають навички написання, планування та реалізації соціальних проєктів, отримають менторський супровід в процесі розробки та пошуку ресурсів.До команди можуть входити:

  • представники/ці ОМС;
  • представники/ці вразливих груп;
  • громадські активісти/ки;
  • ті хто прагне розвитку своєї громади.

Навіть, якщо у Вас немає команди, але Ви прагнете змін на краще – все одно подавайтесь! Так ми разом сформуємо Команди Змін у Ваших громадах з тими людьми, яким також не байдуже!

Для участі необхідно заповнити онлайн-анкету https://kreativ.im/komandy-zmin/ до 12:00 3 серпня.

На час завершення проєкту буде сформовано мережу #КомандиЗмін в громадах і плани їх розвитку, що враховуватимуть інтереси всіх соціальних груп. Також буде надано підтримку у розробці та реалізації проєктів на благо розвитку громад на найближчі роки!

В разі виникнення запитань пишіть нам [email protected]  

Проєкт «Громадські СпільноТвори: співпраця локальних ОМС і вразливих груп у безпечному розвитку громад» впроваджується  ГО “Інститут Креативних Інновацій” за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку