Набір до Другої Школи Інформаційної Безпеки для захисту від інфодемії

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
richka

квітка з логотипом
Набір до Другої Школи Інформаційної Безпеки для захисту від інфодемії

Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» оголошує конкурсний відбір до Другої Школи інформаційної безпеки для груп самодопомоги під час інфодемії.

У Школі ви долучитеся до спільноти людей, які допомагають громадянам і громадянкам України у формуванні розумної та відповідальної поведінки у різних життєвих ситуаціях під час постійного поширення панічної інформації про пандемію COVID-19.

Групи інформаційної самодопомоги вже працюють у локальних спільнотах для протидії агресивній російській пропаганді. Люди у групах постійно підтримують одне одного для подолання негативних впливів інфодемії і таким чином знижують тривожність, агресивність і та невпевненість навколо.

Читайте, як починався цей проєкт і що вже було нами зроблене за 2021 рік

Навчання в Школі складається з чотирьох модулів:
– Що таке групи самодопомоги і як вони працюють;
– Неслухняний мозок і слухняні люди;
– Інформаційна гігієна на безлюдному острові та у великому місті;
– Як без сварок і бійок говорити про вплив інформації на людей.

Тренерська команда Школи відібрала найважливіше з психології, нейронауки і кібернетики, соціальної психології, поведінкової економіки і суспільної безпеки, додала аналіз соціальних мереж, а також цікаві приклади з історії науки і пропаганди, досвід самоорганізації і самодопомоги в країнах ЄС та НАТО.

В результаті навчання у Школі ви зможете:
– Зрозуміти природу інформаційних маніпуляцій, страху і паніки в інформаційному середовищі;
– Навчитись розпізнавати інформаційні загрози, опиратись інформаційним впливам та організувати протидію інфодемії у своїх спільнотах;
– Ефективно ухвалювати рішення в умовах невизначеності;
- А також робити однохвилинні відео.

Учасники і учасниці, які пройдуть весь курс і створять групи інформаційної самодопомоги, отримають сертифікати, постійну підтримку спільноти та матеріали для роботи в групах (дещо, що можна помацати руками та використати для захопливого спілкування наживо – і ми зробимо це разом!).

Навчання триватиме 4 тижні, не підряд, 3 навчальних дні на тиждень, 9 навчальних годин на тиждень. Кожен навчальний день складатиметься з тексту, вправ для самостійного виконання, онлайн заняття, завдання для самостійного опрацювання. Бажаючі отримають для самостійного ознайомлення додатково дуже багато матеріалів.

Онлайн заняття відбуватимуться у Zoom. Тим, хто не користувався Zoom раніше, або не почувається в ньому впевнено, ми забезпечимо навчання.

Перша сесія – 1-3 лютого 2022, о 17:00. Повний курс навчання триватиме до липня 2022 року.

Навчання є безоплатним. Кількість місць обмежена. Відбір конкурсний, перевагу матимуть – лідери та лідерки сталих груп та випускники і випускниці наших навчальних проектів. Ми візьмемо до уваги регіональне представництво, можливість і бажання створити групу – онлайнову або живу.

Для участі в навчанні заповніть, будь ласка, форму до 24 січня 2022 року. Про результати відбору ми повідомимо 26 січня 2022 року.

Форма для запису тут 

Тренерки Школи:

Наталія Зубар, голова правління Інформаційного центру «Майдан Моніторинг», фахівець з інформаційних технологій і соціальних мереж, провідниця тренінгів з інформаційної безпеки в Україні, featured in WikiLeaks, SorosLeaks and Oliver Stone’s propaganda piece “Revealing Ukraine”. Харків.

Оксана Яцюк, громадська активістка, тренерка, адміністраторка ФБ-сторінки «Вижити в мережі». Інформаційною безпекою займається з 2014 року, як тренерка в проектах громадських організацій та викладачка на курсах для державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування. Авторка посібників з інформаційної безпеки для ветеранських і волонтерських організацій. Вінниця.

До тренерської команди Школи також ввійдуть українські й іноземні експерти – члени, партнери і друзі Інформаційного центру “Майдан Моніторинг”, а також випускники попередніх Шкіл Інформаційної Безпеки.

Питання? Пишіть Наталії Зубар, [email protected]

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” – це недержавна, неприбуткова громадська організація, що дбає про суспільну безпеку в Україні, яка досягається через суспільний діалог, покращення культури комунікацій і зниження рівня насилля в суспільстві. Наша Школа Інформаційної Безпеки діє з 2014 року.

Проект “Групи самодопомоги для подолання інфодемії” відбувається за підтримки Європейського Союзу в співпраці з Black Sea Trust for Regional Cooperation. “Self-help groups against the infodemic” project is supported by the European Union through the Black Sea Trust for Regional Cooperation.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу. This publication was produced with the financial support of the European Union. Its contents are the sole responsibility of Maidan Monitoring Information Center and do not necessarily reflect the views of the European Union


Останні публікації цього розділу:

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області

Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Відкритий тендер - "Інсталяція ударотривкої захисної прозорої плівки СУ-2"

Конкурсний відбір фахівця/фахівчині з організаційного розвитку

Запрошення до участі у процесі закупівлі меблів для офісних приміщень