Мультимедійна школа Радіо Свобода 2020

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
souspilnist

КОНКУРС (4)
Мультимедійна школа Радіо Свобода 2020

Українська служба Радіо Свобода та Фундація Суспільність оголошують конкурсний набір до школи мультимедійної журналістики.

До участі в конкурсі запрошуються молоді журналісти,  студенти профільних факультетів університетів з усіх регіонів України, які мають навички зйомки та монтажу відео.

У місячному навчанні братимуть участь пошукачі, які здобули право на навчання за результатами конкурсу, оголошеного Радіо Свобода та Фундацією Суспільність.

У програмі навчальної практики:

  • Теоретичні відеоуроки від мультимедійних продюсерів
  • Розробка теми (оперативна і глибока)
  • Робота зі сценарієм до кепшн-відео, вибір форми
  • Монтаж відео в Adobe Premiere і After Effects
  • Стандарти і редагування.

Як результат студенти навчаться створювати СМ-ролики, які будуть опубліковані на платформах Радіо Свобода.

Для участі у відборі необхідно заповнити аплікаційну форму: https://forms.gle/LB7yz4QGV5K29HuV6 вказавши посилання на приклади робіт з відео, а також надіслати мотиваційний лист і професійне CV на адресу: [email protected].

Участь безкоштовна. Відібрані конкурсанти будуть забезпечені проживанням на період навчання та отримають компенсацію проїзду до Києва і зворотного (потяг, автобус).

Місце і дати проведення школи: Київська редакція Радіо Свобода – з 1 по 30 квітня, з 1 по 29 травня, з 1 по 30 липня 2020 року, 3 серпня по 28 серпня.

Останній день прийому заявок до участі: 22 березня року, 23:59.

Радіо Свобода тривалий час ділиться своїм досвідом із молодими спеціалістами у сфері мультимедійної журналістики. Новинні відео, СМ-ролики, прямі трансляції від мультимедійної команди Радіо Свобода – приклад стандарту якості для відеоконтенту на українському медіаринку. Стріми Радіо Свобода набирають сотні тисяч переглядів, а СМ-ролики регулярно долають відмітку 1 млн. 

Мультимедійні продюсери проводять змістовну роботу зі стажерами і практикантами в Київському бюро Радіо Свобода, а також провели низку тренінгів в Україні та Європі.

Школа проходитиме за підтримки проєкту USAID Медійна Програма Internews, що реалізується міжнародною організацією Internews, та приватних благодійників.


Останні публікації цього розділу:

Надання пакету послуг з ВІЛ, ТБ та ВГС для людей в конфлікті з законом та надання послуг з ВІЛ серед ЛВІН та ЧСЧ в цивільному секторі

2 хвиля національного проєкту “Digitaliзація громадських організацій”

Тендер на закупівлю туристичних вказівників для Станіславської ОТГ

Тендер на закупівлю вуличного обладнання для Станіславської ОТГ

Тендер щодо постачання IT витратних матеріалів для офісів проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» в Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі

Тендер на закупівлю обладнання для туризму для Станіславської ОТГ