MRPL IT Cluster запускає 3 програми для ІТ-фахівців

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Маріупольський IT Cluster запускає 2 онлайн-курси «Управління проєктами в ІТ» для проєктних менеджерів та «Розвиток бізнесу та управління продажами в ІТ» для sales менеджерів з IT компаній, у яких частину співробітників або всіх було релоковано. До них можуть долучитися айтівці з фахівцем з Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Харківської областей або інших постраждалих від війни регіонів.

Курс «Управління проєктами в ІТ» для проєктних менеджерів передбачає прокачування скілів, сесії з менторами про сучасні та ефективні інструменти управління проєктами, аудит, взаємодія з клієнтами, виявлення проблем та їх вирішення, робота в команді, продажі. 

На курсі «Розвиток бізнесу та управління продажами в ІТ» для sales менеджерів  учасники більше дізнаються про стратегію продажів в ІТ, аналіз та операційну діяльність, мотивацію та наставництво команди, плани продажів та налаштування робочих процесів, покращення координації між відділами продажу та маркетингу, генерацію потенційних клієнтів, дослідження ринку нових продуктів.

Як проходитимуть курси? Онлайн кілька разів на тиждень в платформі Zoom. Перша група з червня до 31 серпня 2023 року, друга – з липня до 31 жовтня 2023 року.

Реєструйся до 20 травня та чекай на відповідь організаторів.

Критерії відбору учасників:

  • учасник/ця має займати посаду проєктного менеджера/сейлз менеджера або Team Lead (чи бути в Delivery team)
  • працювати в сервісній чи продуктовій ІТ-компанії
  • бути релокованим фахівцем з Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Харківської областей або інших постраждалих від війни регіонів.

Також MRPL IT Cluster розпочинає програму консалтингової підтримки, в рамках якої допоможе 7 релокованим ІТ-компаніям у розробці стратегії розвитку, маркетингу/продажів, управління проектами та фінансів. Зустрічі з провідними фахівцями галузі, нетворкінг та консультації в онлайн-форматі для команд ІТ-бізнесів.

П’ятимісячна онлайн-програма розрахована на представників ІТ-сектору з Донецької, Харківської, Херсонської, Луганської, Запорізької областей та інших регіонів, які постраждали від війни, що мають у штаті від 15 до 300 осіб та зіткнулися з наслідками початку війни та регресивними наслідками для бізнесу.

Програма триватиме з 1 червня по 31 жовтня 2023 року. Реєстрація до 20 травня: тут

MRPL IT Cluster забезпечує безкоштовне навчання, але відбір відбуватиметься на конкурсній основі, кількість місць обмежена.

Проєкт підтримки українських ІТ-підприємців відбудуться за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з організації заходу

Відкритий тендер із закупівлі послуг з організації та проведення тренінгів щодо гендерно зумовленого насильства

Тендер на закупівлю рекламних матеріалів

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі IT обладнання для корпоративної мережі для офісів проєкту USAID «Економічна підтримка України»

Послуги з розробки трьох пакетів тренінгових та навчальних матеріалів

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі кольорових принтерів для офісів проєкту USAID «Економічна підтримка України»