Можливості фінансування енергетичних та кліматично нейтральних проєктів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


МОЖЛИВОСТІ-ДЛЯ-ОМС-ФІНАНСУВАННЯ-КЛІМАТИЧНО-НЕЙТРАЛЬНИХ-ПРОЄКТІВ
Можливості фінансування енергетичних та кліматично нейтральних проєктів

Команда ГО “Екоклуб” отримала запити від міжнародних фінансових та донорських організацій щодо фінансування проєктів, що сприятимуть досягненню кліматичної нейтральності.

Екоклуб хоче зібрати та представити такі проєкти донорам для можливого фінансування, тож просимо представників органів місцевого самоврядування поділитися ідеями та попередніми напрацюваннями, втілення яких допоможе розвивати українські громади стало.

Просимо заповнити анкету, у якій потрібно вказати не лише технічні показники проєктів, а й умови їхньої реалізації (усі деталі див. в анкеті).

На основі кожної розглянутої анкети Екоклуб підготує попередні техніко-економічні обґрунтування (ТЕО) та разом із поданими документами передасть донорським організаціям. Така інформація дозволить донорам ознайомитися із пропозиціями та розпочати потенційну співпрацю з громадами.

Ми не обіцяємо опрацювання неякісно заповнених анкет. Також не гарантуємо потенційну співпрацю з донорськими організаціями, однак зробимо все можливе, щоб вона відбулася.

Просимо заповнити анкету та надіслати нам на пошту [email protected] із назвою анкети у темі листа.

Анкета тут: https://ecoclubrivne.org/projects_finnacing  

Збір триває до 1 серпня (включно).

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю послуг: Комунікаційної кампанії на підтримку Дніпропетровської обласної військової адміністрації, та 10 територіальних центрах надання адміністративних послуг

Конкурс на закупівлю послуг: Медіа-кампанії для висвітлення підтримки центрів ВПО Запорізької обласної військової адміністрації

DiXi Group шукає провайдера з IT-підтримки

Запит комерційної пропозиції на закупівлю меблів для офісів у м. Дніпро та м. Мерефа (Харківська обл.)

Конкурс грантів в сфері захисту суспільного інтересу за допомогою судової системи

Пошук партнерів для реалізації освітнього проекту “Girl Power”