МОМ шукає виконавчих партнерів для проєкту з підвищення обізнаності вразливої молоді щодо безпечної міграцїі та працевлаштування в умовах війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Furtas

тренінг вебінар
МОМ шукає виконавчих партнерів для проєкту з підвищення обізнаності вразливої молоді щодо безпечної міграцїі та працевлаштування в умовах війни

Міжнародна організація з міграції (МОМ) оголошує запит щодо підтвердження зацікавленості (ЗПЗ) від Виконавчих Партнерів серед кваліфікованих неурядових організацій (НУО), для подальшої реалізації проєктів з метою інформування вразливої молоді щодо безпечної міграцїі та працевлаштування в умовах війни.

Головні цілі цих проєктів спрямовані на привертання уваги молоді до проблеми сучасного рабства, особливо під час війни, та підвищення обізнаності щодо ризиків торгівлі людьми та експлуатації. Важливим аспектом цих ініціатив є інформування населення про безпечну міграції та працевлаштування, надання інформації як захистити себе у ризикованих ситуаціях та куди звернутися по допомогу постраждалим від торгівлі людьми та експлуатації. У рамках цих проєктів планується використання вже розроблених матеріалів, а також активна промоція Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 527, а також інших наявних інформаційних ресурсів з безпечної міграції на веб-сайті www.stoptrafficking.org.

Заплановані активності будуть реалізовані в рамках проєкту МОМ «Протидія торгівлі людьми та пов’язаних із нею ризиків у реагуванні на надзвичайні ситуації в Україні» за фінансування Державного департаменту США.

Кінцевий термін подачі заявок: 7 лютого 2024 року.

Більше інформації та технічні вимоги до заявок шукайте на сайті МОМ.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

Тендер: послуги з розробки веб-порталу для БО ММСП

Відбір на тренінгову програму для фасилітаторів/ок груп психологічного ресурсування

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів Хмельницької області

Тендерна пропозиція щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів

Тендер на проведення семінарів із працевлаштування та кар’єрних консультацій