МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
grants.bur

МолодьТуТ
МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді
  • Хочеш будувати нові можливості для молоді своєї громади, міста або селища?
  • Маєш бажання створити сучасний, інклюзивний, стійкий молодіжний простір інновацій, ідей та рішень?
  • Розділяєш наші цінності, такі як рівність, громадянська активність, соціальна згуртованість, плюралізм та різноманіття і хочеш використовувати ці принципи на практиці?

В рамках 5-річної програми “Мріємо та діємо” запускаємо проєкт “МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді”. Його мета полягає у посиленні спроможності молодіжних просторів у громадах надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.

Пропонуємо долучитися до проєкту «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді» та покращити роботу молодіжного простору, а якщо такого немає, то створити новий.  

До конкурсу запрошуютсья ініціативні групи з Київської (окрім міста Києва), Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Одеської та Харківської областей! До ініціативної групи можуть входити представники органів місцевої влади, громадських та благодійних організацій та будь-які інші представники громади, незалежно від посади та роду діяльності.

В рамках оголошеного конкурсу буде відібрано 12 молодіжних просторів (попередньо дві ініціативні групи з однієї області), що візьмуть участь у програмі «Мріємо та діємо» в період орієнтовно з березня 2021 року до вересня 2023 року.

Участь у проєкті складатиметься з 2 етапів:

1. Запуску молодіжного простору в рамках волонтерського табору “Будуємо Україну Разом”: візити в громади з метою оцінки приміщення простору, організація дизайн-сесій з молоддю, навчання команд молодіжних просторів, проведення БУР-табору, облаштування приміщення у разі необхідності;

2. Діяльності молодіжного простору: розробка плану діяльності, стратегії розвитку та досягнення стійкості молодіжного простору. Відібрані команди пройдуть навчання з управління молодіжними просторами та отримають грант на реалізацію запланованої діяльності.

Більше про проєкт та як взяти участь за посиланням: https://mailchi.mp/bbbc1d5b157e/molodtut.

Заявки приймаються до 01 лютого 2021 року

Проєкт «МолодьТуТ: cтвори простір молодіжних перспектив у своїй громаді» виконується “Мріємо та діємо” у партнерстві з програмою “Будуємо Україну Разом”. 


Останні публікації цього розділу:

Call for expressions of interest for IT services. Запрошення до вираження зацікавленості (IT-послуги)

Відкритий тендер із закупівлі комплексних логістичних послуг

Конкурс серед студентів ВНЗ для залучення до вивчення і розуміння правових механізмів

УКФ об’єднує зусилля з PEN America для підтримки митців у секторі візуального мистецтва

Програма «Promoting Social Cohesion in Ukraine» - конкурс на міні-гранти

Ґранти від Urban Space 100. Створюй своє місто сьогодні