Молодіжний табір миру “Youth peace” від #kreativ_team

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Youth-peace-wall
Молодіжний табір миру “Youth peace” від #kreativ_team

Інститут Креативних Інновацій запрошує молодих людей взяти участь в молодіжному таборі миру “Youth peace”, який відбудеться 25-28 жовтня 2021 р.

Табір проводиться з метою залучення молодих людей та молодіжних організацій з регіонів, що постраждали від конфліктів, до діалогу та заходів з трансформації конфлікту, що базуються на освіті з прав людини та міжкультурного навчання, під час та після табору.

Участь у Таборі можуть взяти молоді люди віком від 18 до 30 років, що проживають в Житомирській області.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://ngo.zt.ua/yp до 23:59 18 жовтня 2021 року.

Участь у таборі безкоштовна!

Учасники-учасниці забезпечуються проживанням, харчуванням та проїзд компенсується (за наявності оригіналів проїзних документів) організаторами.

Підтвердження участі в Таборі відібрані учасники та учасниці отримають 20 жовтня 2021 р. на вказану при реєстрації електронну пошту.

В подальшому учасники та учасниці зможуть взяти участь у міжнародному таборі миру від Ради Європи.

Молодіжний табір “Youth peace” реалізовує ГО Інститут Креативних Інновацій у співпраці з Партнерством громадських організацій та ініціатив “Громадський Ресурс Полісся”, ГО “Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини”, ГО “Центр практичної психології “For Life”.

Захід відбувається за рахунок фінансової допомоги Ради Європи. Висловлені тут погляди жодним чином не можна сприймати як офіційну думку Ради Європи.

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою [email protected] 


Останні публікації цього розділу:

Проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів системи охороної сигналізації та відеоспостереження у приміщення гуманітарного центру

One Minute Academy: 5-денний онлайн-воркшоп з відеопродакшену

Відкритий тендер із закупівлі засобів особистої гігієни та інших непродовольчих товарів для формування наборів індивідуальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Конкурс для працівників молодіжних центрів, що перемістилися з окупованих територій або із зони активних бойових дій

Набір на онлайн курс "Документування та архівування в контексті відновлення справедливості"

Відкритий тендер із закупівлі комп’ютерного обладнання для впровадження та підтримки проекту «Фрукти й овочі он-лайн» (чат-бот)