Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Tetiana Dementieva

foto 3_3 (002)
Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

Міжнародна організація IREX оголошує відбір заявок на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

До участі запрошуються команди бібліотек та громадських організації України з Одеської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Київської, Запорізької, Луганської, Донецької, Вінницької, Сумської, Львівської, Черкаської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької областей,  що входять до об’єднаних територіальних громад (ОТГ) або перебувають у процесі становлення ОТГ та прагнуть долучитись до підтримки впровадження децентралізації. Вітаються заявки, як від команд, що були учасниками  проекту ПУЛЬС попередні роки, так і нові команди.

Метою діяльності учасників проекту ПУЛЬС є сприяння інформуванню громадян щодо особливостей місцевого самоврядування, налагодження співпраці із місцевою владою та розробка дієвих підходів у залученні активних громадян до розвитку громад та прийняття рішень на місцях.

Коротко про проект

Проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) працює над формуванням належного правового поля децентралізаційної реформи в Україні,  збільшення ресурсів місцевого самоврядування та здатності громад ними ефективно розпоряджатись, збільшення спроможності та професійного рівня усіх долучених до реформи груп.

Учасниками стануть команди (бібліотека + партнерська громадська організація), які виявлять зацікавленість у подальшій співпраці з IREX, та продемонструють високий рівень мотивації.

Підтримка від IREX

IREX надасть:

 • всебічну інформаційну підтримку своїм партнерам задля підвищення їх обізнаності та впровадження діяльності в громадах (наповнення Facebook групи (IREX-PULSE); щотижневі дайджести новин, надіслані електронною поштою; візуалізація даних та інфографіка; вебінари на різні тематики);
 • набір інформаційних матеріалів для використання під час проведення заходів та розповсюдження  у громадах серед мешканців;
 • грантову підтримку у розмірі до 10 000 грн для кожної команди (ГО+бібліотека), що мають бути використані на проектну діяльність;
 • консультації спеціаліста з проведення соціологічних досліджень та аналізу даних;
 • консультації від профільних регіональних консультантів Асоціації міст України.

Що очікується

Бібліотеки та громадські організації  візьмуть участь у 2-3 денному тренінгу, організованому IREX у січні-лютому 2019 року задля підвищення знань у сфері реформи місцевого самоврядування. Надалі, відібрані команди, отримають інформаційні матеріали та грантову підтримку на проведення ряду заходів з залученням громадян до реформи місцевого самоврядування (протягом березня-серпня 2019 року).

Для участі в конкурсі необхідно до 1 листопада 2018 року включно подати пакет наступних документів:

 • Одну спільну форму (бібліотека + ГО) заявки на участь
 • Свідоцтво про державну реєстрацію ГО
 • Рішення про внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ ГО
 • Наказ про призначення директора або особи, яка уповноважена на підписання грантової угоди або Протокол ГО
 • Довідка про банківські реквізити ГО
 • Наказ про облікову політику організації (за наявності) ГО
 • Статут ГО (Скановану версію)

Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу [email protected] з темою листа ЗАЯВКА_ПУЛЬС_НАЗВА Вашої ГО + НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ до  01 листопада 2018 року включно.

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Тетяни Дементьєвої:  

(044) 537 06 04, [email protected].

Переможці відбору будуть повідомлені електронною поштою 03 грудня 2018 року.

 

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві  з  Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем