Реєстрація


Мережа «Імпакт Хаб» і ПРООН оголошують про запуск другого циклу програми Accelerate2030

Зафіксувати у Google календарі!


image003
Мережа «Імпакт Хаб» і ПРООН оголошують про запуск другого циклу програми Accelerate2030

Мережа «Імпакт Хаб» (Impact Hub) і ПРООН оголошують про запуск другого циклу програми Accelerate2030 – міжнародної транскордонної програми для підприємств, що працюють в інноваційній сфері. Цього року заявки на участь у цій унікальній програмі можуть подавати підприємства з 17 країн із чотирьох континентів: Венесуели, Колумбії, Гватемали, Бразилії, Гани, Малі, Руанди, Мексики, Південної Африки, Зімбабве, України, Туреччини, Вірменії, М’янми, Філіппін, Камбоджі та Малайзії.

Підприємства повинні мати успішний досвід роботи, а їхня діяльність має сприяти досягненню Цілей сталого розвитку (ЦСР). Заявки на участь у програмі можна подати до 2 червня 2017 р.

Десять підприємців, які будуть відібрані за підтримки глобальної мережі «Імпакт Хаб», матимуть можливість отримати індивідуальну підтримку впродовж 9 місяців для розширення діяльності та представити свої підприємства на Social Good Summit (Саміті соціального блага), який відбудеться у Женеві, Швейцарія, у жовтні 2017 року. Протягом перебування в Женеві вони зможуть встановити зв’язки з динамічною спільнотою соціальних інвесторів, представників міжнародних організацій та державних органів, експертів глобальних мереж постачання та своїми колегами-підприємцями, всі з яких віддані справі поширення інноваційних ідей, що прискорюють досягнення ЦСР.

«Ми дуже раді, що Україну було обрано однією з 17 країн світу для участі у програмі Accelerate 2030. Це прекрасна можливість продемонструвати здобути українських підприємств соціального спрямування та їхні розробки, спрямовані на досягнення ЦСР, на національному і міжнародному рівні. Визнаючи ключову роль підприємництва в досягненні ЦСР, ця програма покликана сприяти поширенню інноваційних рішень на місцевому рівні та в міжнародній практиці на благо все більшої кількості громад. Ми запрошуємо українські підприємства подавати заявки і скористатися унікальною можливістю для розширення своєї діяльності і виходу на міжнародний рівень», – зазначила Блерта Чела, Заступник Директора Програми розвитку ООН в Україні.

Минулого року пілотну програму Accelerate2030, на яку було подано 177 заявок,  було успішно випробувано у 10 країнах. Одночасно було організовано інформаційну кампанію, спрямовану підкреслити роль соціально відповідального бізнесу у Програмі розвитку на період до 2030 р. Спільно з партнерами, програма Accelerate 2030 надавала індивідуальні консультації та інструктаж фіналістам програми з різних країн. Проведення програми також сприяло притоку інвестицій у розмірі від 300 тис. до 1 млн швейцарських франків. Цього року програма Accelerate2030 розширює масштаби й охопить 17 країн.

Для подання заявки на участь у програмі Accelerate2030: http://www.accelerate2030.net/apply/

Детальніша інформація про минулорічних фіналістів: http://www.accelerate2030.net/2016finalists/

Довідка:

“Імпакт Хаб” – це динамічно зростаюча багатонаціональна глобальна мережа, що об’єднує понад 13 000 учасників із понад 85 країн. Звертайтеся до будь-якого з центрів “Імпакт Хаб” у всьому світі і долучайтеся до місцевого досвіду глобального руху. Приєднуйтеся до нашої різноманітної спільноти учасників і співробітників – це дасть вам натхнення, контакти та можливості досягти найкращих результатів у вашій роботі на кожному етапі.

Джерело: ПРООН.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів від Програми Matra

Запит на надання пропозицій (ЗНП) з організації і проведення новорічного заходу “В пошуках українського хюгге”

Тендер щодо надання консультативних та тренінгових послуг для співробітників Гарячої лінії Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), Проект USAID "Трансформація фінансового сектору"

"Міжнародна асоціація "Об'єднані Україною" оголошує тендер на проведення тренінгів

ОПОРА оголошує тендер для проведення зустрічі мережі громадських консультантів у Києві

Тендер на розробку та встановлення автоматичної інформаційної системи "Офіційний веб-сайт ЦВК"