Mercy Corps шукає партнерів для Пілотного проекту грошової допомоги у Києві та області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Mercy_Corps

LOGO_7
Mercy Corps шукає партнерів для Пілотного проекту грошової допомоги у Києві та області

Про Mercy Corps 

Mercy Corps – це організація, яка належить до світових лідерів гуманітарної сфери, рушійною силою якої є віра в те, що кращий світ можливий. Під час катастрофи, у скруті, у більш ніж 40 країнах по всьому світу ми співпрацюємо, щоб втілити в життя сміливі рішення, допомагаючи людям перемогти негаразди та будувати сильніші спільноти зсередини.
Зараз та заради майбутнього. 

 Загальна інформація про Програму / Відділ 

Вторгнення російських військ в Україну призвело до масового переміщення населення по всій Україні. Обставини та населення постійно змінюються разом із конфліктом. Mercy Corps відновив свою реєстрацію та присутність в Україні, а також офіси/ діяльність для підтримки людей у сусідніх Польщі, Молдові та Румунії. Це включає побудову партнерських відносин, грошову допомогу, інформаційну допомогу, яка покликана захистити людей, а також інші заходи з реагування на надзвичайні ситуації в дуже мінливому середовищі. 

 Загальна інформація про оголошення 

Mercy Corps прагне впровадити якомога більш релевантні, ефективні та дієві заходи, спрямовані на забезпечення потреб людей, які постраждали від кризи. Запропоновані рішення засновуються на контексті ситуації, змінюються з плином часу і різняться в залежності від аналізу стану конкретної території, де проводиться діяльність. У якості екстренного реагування на надзвичайні ситуації у Києві –  це надання грошової допомоги, саме цей інструмент було обрано для покриття базових потреб населення, яке постраждало від конфлікту. 

Грошову допомогу можна розглядати як надання грошей окремим особам, домогосподарствам або громадам у якості екстреної допомоги, призначеної для задоволення основних потреб у продуктах харчування та непродовольчих товарах, або послугах, або для придбання засобів, необхідних для відновлення нормального життя. Грошову допомогу можна надавати безпосередньо за допомогою електронної картки, яка не обов’язково повинна бути пов’язана з банківським рахунком, і до якої бенефіціари можуть отримати доступ, як і з будь-якою готівковою карткою. Грошову допомогу також можна розповсюджувати за допомогою мобільних телефонних переказів, компаній, що спеціалізуються на грошових переказах, поштових відділень або навіть фізично. Бенефіціари самі вирішують, як використовувати отримані грошові кошти. Таким чином, грошові перекази є необмеженим багатоцільовим інструментом грошової допомоги. Він сприяє забезпеченню бенефіціарами своїх базових потреб, чи то є харчові, непродовольчі чи потреби у послугах. 

Метою цього оголошення є визначення потенційних партнерів для розвитку активностей з надання грошової допомоги Mercy Corps у Києві в короткостроковій, середньостроковій та довгостроковій перспективах. Mercy Corps здійснюватиме надання грошової допомоги через партнерські організації, які відповідатимуть за впровадження заходів на місцях відповідно до рекомендацій, інструкцій та принципів моніторингу команд Mercy Corps. Першим кроком буде запуск пілотної програми для 1000 домогосподарств-бенефіціарів у Києві та на прилеглих територіях, для населення, постраждалого від конфлікту. Після цього буде розпочато більш масштабні заходи.  

 Пілотний проект грошової допомоги у Києві  

Перший етап діяльності Mercy Corps, призначеної для полегшення життя вразливого населення в Києві та на його околицях, матиме форму безумовної, багатоцільової грошової допомоги. Цільовою аудиторією цієї інтервенції стане 1000 домогосподарств, у середньому 2,6 особи на домогосподарство, що складатиме загалом 2600 осіб (кількість осіб є середньою та приблизною, може змінюватися залежно від реальних визначених випадків). Відібрана цільова група отримає грошову суму, яка дозволить задовольнити свої базові потреби протягом 3 місяців. 

Ця інтервенція має бути спрямована на незахищені верстви населення, які постраждали внаслідок конфлікту, наприклад, на людей із постраждалих населених пунктів, таких як: Бородянка, Буча, Ірпінь, Гостомель (будь-які інші відповідні населені пункти) або на переміщене населення (внутрішні переселенці) з постраждалих районів країни, які проживають у Києві. 

Партнер-виконавець працюватиме над визначенням цільових груп населення, контролем реєстрації, проведенням моніторингу після надання грошової допомоги, встановленням контактів та налагодженням якісної співпраці з місцевою владою у локаціях інтервенції. Mercy Corps працюватиме над розбудовою потенціалу партнерів-виконавців шляхом проведення тренінгів та менторства, а також моніторингової діяльності на місцях, щоб забезпечити досягнення цілей пілотного проекта в рамках стандартних операційних процедур Mercy Corps. 

Для досягнення цілей цього пілотного проекту, буде необхідно 10–20 осіб для здійснення реєстрації, що триватиме приблизно 10 днів із проходженням 2-денного тренінгу перед початком їхньої діяльності. Кількість залучених людей та тривалість залежатимуть від цільових територій та від того, чи перебувають бенефіціари в кількох місцях. Потім партнеру-виконавцю необхідно опитати вибірку цільових домогосподарств для забезпечення  пост-моніторингу через 1 та 3 місяці після надання грошової допомоги. 

Що стосується бюджету, який повинен бути розроблено організацією-партнером: закладені кошти буде використано для оплати роботи інтерв’юерів, на витрати на зв’язок, транспортні, кадрові та допоміжні витрати організації, а також будь-які додаткові витрати, необхідні для впровадження активностей. На весь час проведення реєстрації Mercy Corps забезпечить організацію-партнера планшетами. 

Критерії відбору  

  • Заявник повинен проводити діяльність, спрямовану на задоволення потреб уразливих верств населення та ВПО, які постраждали від кризи. 
  • Діяльність заявника має відбуватися в Києві або на його прилеглих територіях. 
  • Організація повинна мати не менше 15–20 працівників (волонтерів або співробітників) задля забезпечення операційних цілей. 
  • Організація має бути юридично зареєстрована в Україні як неприбуткова організація. 
  • Організація має бути неупередженою, нейтральною, без політичної приналежності та працювати за принципом гуманності. 
  • Заявник повинен мати досвід впровадження принаймні однієї програми на суму мінімум від 200 000 доларів США. 
  • Організація  повинна бути зареєстрованою не менше 3 років тому та вести активну діяльність.  

Інструкція щодо подання заявок   

Процес прийняття заявок буде складатися з двох етапів, перший з яких полягатиме у написанні короткого опису проекту (максимум 1 сторінка), який буде проаналізовано та розглянуто командою. Якщо проект буде визнано цікавим для Mercy Corps, організація матиме можливість описати всі етапи проекту (максимум 3-4 сторінки) з бюджетом (який не повинен перевищувати 50 000 $). 

  1. Обсяг робіт 

 ************ на першому етапі відбору необхідно надати лише короткий опис, якщо організація буде обрана для участі у другому етапі, необхідно буде надати більш детальний опис **********  

  • Короткий опис діяльності організації, бюджет організації, структура.  
  • Короткий опис наявних людських ресурсів, доступних для цієї інтервенції; опис процесу впровадження активностей для імплементації пілотного проекту грошової допомоги; опис цільових бенефіціарів (критерії вразливості та відбору) та стратегії щодо роботи з бенефіціарами та на місцях впровадження пілотного проекту.  

         2. Бюджет  

************ на першому етапі відбору необхідно подати інформацію тільки щодо Обсягу робіт, якщо організація буде обрана для участі у другому етапі, буде здійснено запит про надання бюджету **********  

Подання заявки 

Заявку українською або англійською (бажано) мовою необхідно надіслати в електронній формі на адресу [email protected] не пізніше 23:59 за київським часом 29 травня 2022 року. Заповнені у повному обсязі заявки, отримані у зазначений вище термін або раніше, будуть оцінені. Лише відібрані організації отримають інформацію щодо подальших дій. 

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер: розроблення менторської онлайн-програми: організаційний розвиток (стратегія) для ОГС

Набір на вивчення англійської мови для представниць українських громадських організацій

Конкурс на місцеву закупівлю товарів- стільці. Київ

Тендер для розробки вебсайту для Держрибагентства

Тендер на закупівлю транспортних послуг

Тендер на закупівлю послуг з монтажу та підключення водонапірних веж в Миколаївській області (БО «КОРЕ Україна»)