Медіатренінги з екожурналістики

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Frame_ua
Медіатренінги з екожурналістики

Міжнародний Інститут демократії, засобів масової інформації та культурного обміну IDEM в рамках програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства організовує екотренінги для журналістів з України та Білорусі.

Тренінги пройдуть у два етапи.

I ЕТАП

Ти береш участь в одному з 3-денних тренінгів в Луцьку (6-8 травня, фокус – збереження водних ресурсів,поїздка на озеро Світязь), Рівному (10-12 травня, фокус – виснаження природних ресурсів, поїздка на місця, де видобувають бурштин ) або в Житомирі (14-16 травня, фокус – відновлювальні джерела енергії, поїздка в Чорнобиль).

II ЕТАП

Ти береш участь в 4-денному тренінгу у Львові (28 червня – 1 липня), де презентуєш свої створені під час проекту матеріали, береш участь в семінарах і воркшопах від нашої міжнародної команди, відкриваєш для себе Львів і навіть дізнаєшся таємниці місцевих боліт!

Кожен учасник/учасниця ОБОВ’ЯЗКОВО бере участь в двох етапах програми і готує текст в рамках тренінгу, який він/вона опублікує в своєму (або іншому) виданні.

Деталі проекту можна прочитати тут

Організатори забезпечують учасникам безпечні умови роботи (захист від Covid-19) під час тренінгу. Тренінг відбудеться тільки в тому випадку, якщо це не буде заборонено умовами карантину. У разі необхідності учасники з Білорусі самостійно оплачують тест на Covid, який потрібно буде показати при перетині кордону.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля Тренінгових програм по Кібербезпеці для Програми підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО

Конкурс пропозицій на придбання акаунтів онлайн-платформ для навчання

Тендер на закупівлю обладнання

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги проведення дослідження, інтерв’ю та підготовки звітів

УНЦПД оголошує конкурс на обрання постачальника послуги редагування текстів

Відкритий тендер із закупівлі Обладнання для облаштування класів безпеки