Лист зацікавленості щодо надання послуг з митного оформлення та супутніх послуг для ВПП Україна

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DP

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Лист зацікавленості щодо надання послуг з митного оформлення та супутніх послуг для ВПП Україна

Лист зацікавленості щодо надання послуг з митного оформлення та супутніх послуг, які стосуються імпортних та експортних операцій, для Всесвітньої Продовольчої Програми ООН в Україні: EOI–WFP/UKR/LOG/CUSTOMS/01

Дата початку прийняття пропозицій: 24.05.2023
Дата закриття отримання пропозицій: 29.05.2023

ОПИС ВИМОГ: 

 1. ВПП Україна запрошує кваліфікованих постачальників надіслати свій Лист зацікавленості для надання послуг з митного оформлення та супутніх послуг.
 2. Послуги включають наступне:

2.1. Виконання всіх формальностей і процедур, необхідних митним органам для імпорту або експорту товарів в аеропортах, морських портах і на кордонах в’їзду. 

2.2. Надання консультацій та вказівок щодо митних правил та вимог їх дотримання. Митний брокер здійснює декларування товарів на підставі чинного дозволу Державної митної служби України на провадження митної брокерської діяльності. 

2.3. Сприяти перевіркам митних органів і вирішувати будь-які питання, що виникають під час оформлення. 

 1. Запропонований термін контракту становить 1 (один) рік з можливим продовженням до 6 (шести) місяців, за умови задовільного надання послуг та відповідності вимогам ВПП Україна. Виконавець підлягає щоквартальній оцінці виконання контракту для контролю якості наданих послуг. ВПП Україна залишає за собою право підписати Контракт на основі найкращого співвідношення ціни та якості.
 2. Зберігати конфіденційність будь-якої інформації, що міститься в документах, за винятком випадків, коли це необхідно для розголошення інформації згідно з чинними нормативно-правовими актами України. Усі матеріали та інформація, пов’язані з контрактом, не можуть бути передані будь-якій третій стороні без попередньої письмової згоди іншої сторони, за винятком ситуацій, коли передача необхідна для отримання офіційних дозволів або документів для виконання контракту, сплати податків чи інших обов’язкових платежів, як це передбачено відповідним законодавством, що регулює договірні зобов’язання сторін.

ВАЖЛИВА ПРИМІТКА: 

Цей Лист зацікавленості стосується лише отримання пропозицій. ВПП Україна зберігає за собою право змінювати або скасовувати вимоги в будь-який час під час надсилання Листа зацікавленості та/або процесу звернення. ВПП Україна також залишає за собою право не запрошувати компанію, яка подала Лист зацікавленості, таким чином, відповідь на цей Лист зацікавленості не гарантує автоматично, що компанія/організація буде розглянута для підписання Контракту, якщо і коли він буде підписаний. 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ РАЗОМ З ЛИСТОМ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ: 

Підприємства та організації, зацікавлені в участі в запланованому процесі збору заявок, повинні надіслати свій Лист зацікавленості до Відділу Ланцюга поставок ВПП Україна електронною поштою, як зазначено нижче. Щоб вважатися прийнятними для процесу попередньої кваліфікації, компанії повинні подати всі наведені нижче документи в рамках Листа зацікавленості до офісу ВПП Україна електронною поштою: [email protected]   

 1. Лист зацікавленості, у якому чітко вказано фізичну адресу підприємства.
 2. Оригінал листа підтримки від головного фінансового банкіра компанії/організації з описом фінансового стану компанії/організації та довіри до неї. Якщо такий лист видається на ім’я особи (гаранта), пов’язаної з компанією/організацією, чітко потрібно вказати точну посаду гаранта у компанії/організації та/або інші зв’язки з компанією/організацією.
 3. Заповнений документ WFP Transport and Logistics Services Questionnaire. Зацікавлені компанії повинні надіслати запит на отримання документу WFP Transport and Logistics Services Questionnaire електронною поштою на [email protected]
 4. Фінансова звітність, перевірена аудитором, комерційної компанії/організації принаймні за два з останніх трьох років (2020, 2021 та 2022) або висловлений намір надати таку звітність протягом одного місяця (включаючи банківські виписки).
 5. Свідоцтво про заснування або реєстрацію комерційної компанії/організації.
 6. Виписка з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 7. Свідоцтво про реєстрацію підприємства у податковій службі (з ПДВ).
 8. Довідки про сплату податку на прибуток принаймні за два з останніх трьох років (2020, 2021 та 2022).
 9. Дійсний сертифікат, ліцензія та/або аналогічна акредитація від компетентних національних органів.
 10. Копії політики організації/ділової компанії щодо боротьби з шахрайством і корупцією, запобігання сексуальній експлуатації та насильству, а також гендерного паритету в структурі персоналу.
 11. Рекомендаційні листи від трьох існуючих клієнтів. 

Вищевказані документи мають бути подані з чіткою позначкою «Запит на Лист зацікавленості щодо надання послуг з митного оформлення та супутніх послуг, які стосуються імпортних та експортних операцій, для ВПП Україна – EOI – WFP/UKR/LOG/CUSTOMS/01 та надіслані електронною поштою до [email protected] 

Кінцевий термін подання – 29.05.2023 до 12:00 за місцевим часом 


Останні публікації цього розділу:

Обрання постачальника послуг оренди складського приміщення БО «Світло надії»

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів