Лист зацікавленості пропозицією: надання послуг інспекції на складах WFP в Україні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Лист зацікавленості пропозицією: надання послуг інспекції на складах WFP в Україні

Лист зацікавленості пропозицією: надання послуг інспекції на складах WFP в Україні : EOI-WFP/UKR/LOG/004

Дата початку прийняття пропозицій: 18/08/2022
Дата закриття отримання пропозицій: 24/08/2022

Опис вимог:
Всесвітня продовольча програма в Україні запрошує компетентні та фінансово стабільні компанії, які мають знання, можливості та досвід в наданні послуг в містах України: в Дніпрі, Кропивницькому, Києві, Львові та Одесі.
Послуги з інспекції складів включають перевірку вантажівок під час завантаження на предмет чистоти; перевірку товарів, що надходять на склад і виходять із нього, контроль перепакування продуктів, регулярна перевірка товарів що знаходяться на зберіганні, моніторинг чистоти та гігієни лінії комплектування для забезпечення відповідності протоколу HACCP; контроль за чистотою на складах та за утилізацією відходів.

Важливо:
Цей лист лише для отримання пропозицій. WFP зберігає за собою право змінювати або скасовувати вимоги в будь-який час під час EOI та/або процесу звернення. WFP також залишає за собою право не запрошувати компанію, яка подала EOI. Таким чином, відповідь на це EOI не гарантує автоматично, що комерційна фірма/організація буде розглянута для підписання контракту.

Необхідні документи, які мають бути подані на лист зацікавленості пропозицією:
Компанії, зацікавлені в подачі заявок, повинні надіслати свою відповідь до відділу WFP Ukraine Supply Chain в Україні електронною поштою, яку зазначено нижче.

Щоб вважатися прийнятою для процесу попередньої кваліфікації, компанії повинні надати усі наведені нижче документи електронною поштою:
1. Лист зацікавленості, у якому чітко вказано фізичну адресу підприємства.
2. Довідка про відкриття рахунку в банку.
3. Заповнена анкета WFP Transport and Logistics Services. Зацікавленим компаніям слід надіслати запит на отримання Анкети транспортних і логістичних послуг ВПП електронною поштою [email protected]
4. Фінансова звітність комерційної фірми/організації принаймні за два з останніх трьох років (2019, 2020 та 2021) або підтвердження надати такі звіти протягом одного місяця (включаючи банківські виписки).
5. Свідоцтво про державну реєстрацію комерційної фірми/організації.
6. Виписка з Єдиного реєстру юридичних осіб
7. Свідоцтво про взяття на облік підприємства, щоє платником податків
8. Довідка про сплату податку на прибуток за останні три роки
9. Чинна ліцензія на господарську діяльність
10. Статут компанії
11. Рекомендаційні листи від трьох існуючих клієнтів.
12. Наявність міжнародних сертифікатів та акредитації, ISO сертифікат, GAFTA сертифікат.

Вищезазначені документи мають бути подані з чіткою позначкою “Запит на лист зацікавленості пропозицією Ref.: EOI/UKR/WFP/LOG/004” та надіслані електронною поштою на адресу [email protected], кінцевий термін подання о 18:00 за місцевим часом 24.08.2022

EOI- SUPERINTENDENCE SERVICES – EOI-WFP-UKR-LOG-004


Останні публікації цього розділу:

Проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів системи охороної сигналізації та відеоспостереження у приміщення гуманітарного центру

One Minute Academy: 5-денний онлайн-воркшоп з відеопродакшену

Відкритий тендер із закупівлі засобів особистої гігієни та інших непродовольчих товарів для формування наборів індивідуальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Конкурс для працівників молодіжних центрів, що перемістилися з окупованих територій або із зони активних бойових дій

Набір на онлайн курс "Документування та архівування в контексті відновлення справедливості"

Відкритий тендер із закупівлі комп’ютерного обладнання для впровадження та підтримки проекту «Фрукти й овочі он-лайн» (чат-бот)