Літня школа Viadrinicum 2023 ” Learning City. Beyond the Classroom”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Kirill_R

cfa_open_
Літня школа Viadrinicum 2023 ” Learning City. Beyond the Classroom”

Viadrinicum – щорічна літня школа в Європейському університеті Віадріна у Франкфурті-на-Одері, присвячена країнам Східного партнерства та ширшому контексту Центрально-Східної Європи. В 2023 році вона буде присвячена комплексному питанню про те, як міста навчаються, і розглядатиме взаємозв’язок між міським навчанням і практиками проживання в містах.

Відштовхуючись від концепції ЮНЕСКО про міста, що навчаються, яка підкреслює освітні можливості насамперед з інституційної точки зору, школа запросить студентів, молодих дослідників, активістів громадянського суспільства, митців та працівників культури до спільних роздумів про практики та простори повсякденного навчання в міському контексті. Це дасть можливість критично осмислити концепцію навчання (а також відучування) як процеса взаємовідносин, дослідити його демократичний та емансипаційний потенціал. У світлі масового (внутрішнього) переміщення, спричиненого триваючою війною Росії проти України, питання доступності навчальних інфраструктур міст для новоприбулих буде особливо актуальним для цьогорічного Віадрінікуму.

Наслідуючи ідею експериментального навчання, поєднання академічного та неакадемічного форматів дозволить учасникам школи активно досліджувати можливості діалогу між різними видами знань з академічних кіл, громадянського суспільства та мистецтва. У більш практичному сенсі, школа запропонує можливості для прикладних експериментів в умовах партисипативної урбаністичної інтервенції із залученням місцевих громад у самому центрі німецько-польського подвійного міста Франкфурт-на-Одері/Слубіце. Це відбуватиметься в рамках трьох лабораторій (Doc.Lab, Community.Lab, Planners.Lab), де учасники зможуть розробити власні малі (командні) проекти за допомогою фасилітаторів з відповідних галузей.

Крім того, програма школи включатиме круглі столи з дослідниками Центру східноєвропейських та міжнародних досліджень (ZOiS, Берлін), кінопокази, публічні заходи та сесії у форматі Open Space, де учасники матимуть можливість обговорити власну наукову, громадську чи культурну роботу.

Успішні кандидати матимуть змогу отримати стипендію на подорож. Витрати на проживання покриваються організаторами.

Вимоги до кандидатів:

  • Статус студента, аспіранта, молодого дослідника, активіста НУО, митця або практикуючого фахівця з будь-якої іншої галузі віком до 35 років;
  • Інтерес до міжсекторальних та міждисциплінарних підходів до тем школи;
  • Достатній рівень володіння англійською мовою для активної участі в дискусіях.

Літня школа Viadrinicum 2023 організована у співпраці з Центром східноєвропейських та міжнародних досліджень (ZOiS, Берлін).

Заявку на участь можна заповнити тут.

CfA_Viadrinicum_2023

Кінцевий термін подачі заявок: 15 червня 2023 року

Більш детальну інформацію, в тому числі оновлення у програмі школи, можна знайти на сайті www.viadrinicum.blog.


Останні публікації цього розділу:

Запит на пропозиції:Комплексні логістичні послуги

Конкурс міні-грантів на дослідницькі проєкти в громадах від Cedos та IEP

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу (1): Проект «Планування водовідведення (ПВВ) Апостолове»

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу: Проект «Планування водопостачання (ПВП) Апостолове»

Тендер на закупівлю медично-реабілітаційного обладнання для медзакладів Харківської області

Тендер на закупівлю юридичних послуг щодо укладення зовнішньоекономічних договорів