Літня Школа Програми «Дій Локально» у Варшаві

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nickolga

конкурс (8)
Літня Школа Програми «Дій Локально» у Варшаві

ІСАР «Єднання» в партнерстві з Академією розвитку філантропії Польщі запрошують українські неурядові організації (НУО) до участі в Літній Школі Програми «Дій Локально», яка пройде у Варшаві з 17 по 21 вересня 2018 року.

Літня Школа буде присвячена презентації українським НУО напрацювань програми «Дій Локально» в Польщі. Участь у Школі надасть її учасникам знання про інструментарій в сфері місцевого фандрейзингу, заохотить їх протестувати ці інструменти в своїх громадах, а також започаткує партнерство українських та польських Центрів «Дій Локально».

Від кожної організації-апліканта до участі в Школі запрошуються 2 особи. Наявність закордонного паспорта з шенгенською візою або біометричного закордонного паспорта є обов’язковою умовою.

Для участі в літній Школі заповніть цю онлайн форму до 13 серпня 2018 року включно.

Запрошуємо взяти участь офіційно зареєстровані НУО (фонди та громадські організації), які впроваджують місцеві грантові програми, та одночасно:

  • працюють в містах та містечках з населенням до 100 000  осіб
  • працюють більше 2 років
  • статутні цілі організації відповідають цілям програми, а сам Статут дозволяє надавати безповоротну фінансову допомогу (гранти) задля підтримки статутних цілей, а організація має код ознаки неприбутковості 0032 або 0036
  • мають можливість\готові залучати (залучають) кошти на місцеві грантові конкурси (не менше 50 000  грн.)
  • ведуть бухгалтерію у відповідності до українського законодавства
  • мають досвід впровадження соціальних проектів
  • співпрацюють з різними місцевими патнерами
  • мають можливості для адміністрування місцевого грантового конкурсу
a) офіс з офісним обладнанням
b) розроблені політики та процедури, які чітко визначають правила роботи організації
c) команду працівників та волонтерів (принаймні 2 людини), які мають знання, необхідні для адміністрування місцевого грантового конкурсу, а також знання щодо законодавчої бази функціонування третього сектору, місцевих органів влади; можуть визначити потреби місцевих громад, а також мають комунікаційні та партнерські навички
d) ведуть програмну та фінансову документацію у відповідності до бухгалтерських принципів НУО самостійно, або доручаючи цю роботу спеціалізованим підприємствам, не мають фінансових або звітних заборгованостей перед адміністративними установами та фінансовими партнерами
e) сайт, який регулярно оновлюється   

Довідково:

Програма «Дій локально» – це проект Польсько-американського фонду свободи, який на території Польщі реалізовує Академія розвитку філантропії Польщі разом з мережею Центрів “Дій локально”. Метою Програми “Дій локально” з 2000 року є підтримка й активізація діяльності місцевих громад в сільських районах і малих містах шляхом підтримки суспільних проектів, спрямованих на стимулювання прагнення розвитку і поліпшення якості життя та формування соціального капіталу. В Україні програма реалізовується за підтримки ІСАР «Єднання».

В цій моделі кошти виділяються на місцевому рівні у відкритих грантових конкурсах, які організовані мережею Центрів «Дій Локально». Мережа включає в себе асоціації та фонди з малих міст, які працюють в місцинах з населенням до 50000 (100000) жителів. Мережа Центрів «Дій Локально» Польщі поступово зростала з 15 центрів у 2004 році до 72 організацій у 2018 року. На сьогоднішній день польська мережа охоплює 614 громад, в яких за цей час було підтримано майже 7000 проектів. Бенефіціари грантових конкурсів – НУО та ініціативні групи, що працюють в малих містах та селах. Ініціативи в основному сфокусовані на посиленні співпраці всередині громади, створенні нових можливостей для саморозвитку та проведення вільного часу, а також покращенні привабливості регіонів. Тренінгові сесії, майстер-класи, регіональні зустрічі та навчальні візити організовані в рамках програми для того, щоб Центри «Дій Локально» мали змогу обмінятися найкращими практиками, покращити свої знання та навички своїх лідерів та посилити співпрацю всередині мережі.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер щодо надання послуг з організації проведення заходу

Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

Виконавець робіт з підготовки технічного завдання (ТЗ) для розробки сероепідеміологічного модуля (веб-інтерфейc платформи інтегрованої з ВІЛ-МІС), що дозволяє проводити електронне управління та аналіз за даними сероепідеміологічного моніторингу ВІЛ для різних модальностей тестування на ВІЛ

Навчись знімати кіно, яке єднає континенти

IFES оголошує конкурс на проведення серії регіональних тренінгів

Конкурс з відбору учасників для участі в 4-денній навчальній поїздці