Літня школа активістів PALYANYCIA

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Iryna Vi

Конкурс грант (2)
Літня школа активістів PALYANYCIA

Приєднуйтесь до літньої школи для молодих активістів з України, Польщі та Німеччини, щоб дізнатися більше про українську історію, культуру, мову та обмінятися нашими ідеями щодо активності для України в часи російської війни. 

Літня школа активістів PALYANYCIA –  це можливість розібратися з почуттями, які ми переживаємо в цій складній ситуації. Для цього ми використаємо різноманітні творчі інструменти: музику, картини, вірші, кіно. Ми запрошуємо до нашої літньої школи активістів з України, які втекли до країн ЄС та українців, які залишилися в країні, а також активістів з Польщі та Німеччини. Ми зупинимось в історичному замку на воді. Це місце дасть можливість відпочити та знайти нову енергію для активістської та волонтерської роботи. Ми дізнаємося про активізм для України у Вроцлаві та познайомимося з діяльністю Східноєвропейського коледжу імені Яна Новака-Езьоранського.

Робоча мова зустрічі –  англійська, а також ми будемо використовувати українську, польську та німецьку, щоб збагатити свої мовні навички. 

Коли: 13-22 липня 2022 р

Де: Zamek na Wodzie, Войновіце, Польща

Вартість: Участь у проекті, проживання та харчування безкоштовні. Додатково буде надано відшкодування витрат на проїзд до 200 євро на особу.

Дедлайн подачі заявок: 20 червня 2022 року

Заявку для участі можете заповнити за посиланням.

Проект реалізує компанія DRA e.V. (Берлін) у співпраці з українською громадською організацією «Tolerance in you» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. 

The camp will provide us time and space to address the feelings we have in this difficult situation. And to do so we’ll use various creative tools: music, paintings, poems, filmmaking. We invite activists from Ukraine who fled to EU countries and Ukrainians who stayed in the country, as well as activists from Poland and Germany to join our summer school. We will stay in a historic water castle. This place will provide an opportunity to take a break and find some new energy for the work as activists and volunteers. We will learn about activism for Ukraine in Wrocław and get to know the work of our host: the Jan Nowak-Jeziorański College for Eastern Europe.

Our common language will be English and we will also use Ukrainian, Polish and German to enrich our language skills.

When  July 13  22 2022

Where Zamek na Wodzie, Wojnowice, Poland

Costs: Project participation, accommodation and food are free of charge. A reimbursement for travelling costs up to 200 Euro per person will be provided additionally.

Deadline for applications: June 20 2022

 Please, apply according to the link.

The project is implemented by DRA e.V. (Berlin) in cooperation with Ukrainian NGO «Tolerance in you»* with financial support of German Ministry of Foreign Affairs.

 ———————————————————–

*Non – government Ukrainian NGO “Tolerance in you” based in Kyiv. We work on international youth non-formal education between Ukraine, Germany and Poland.

We do this by organising a range of youth exchanges, workshops, study visits and by creating films. Our aim is to promote diversity, empathy development and increasing emotional intelligence of youth as a key aspects that influence to the level of tolerance.

We do art projects (theater, dancing, films, etc) to study history or/and to reflect on a historical events and Russian war in Ukraine throught art as a method.

We are creating short videos to promote intercultural educational cooperation and volunteering experience.

Website https://tinuukraine.wixsite.com/tinu

Official pages in social media:

https://www.facebook.com/Toleranceinyou

https://www.instagram.com/toleranceinu/?hl=ru


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на участь у навчанні «Стабілізація та розвиток МЕРЕЖ/СПІЛЬНОТ/ОРГАНІЗАЦІЙ через використання інструментів організаційного коучингу»

Школа адвокації 7.0 Центру демократії та верховенства права

Конкурсі грантів, в рамках проекту “Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення”

Тендер на розроблення вебдизайну

Тендер на закупівлю IT-обладнання та програмного забезпечення для дата-центру НЕК «Укренерго»

Літній SD Campus