“Ліга Сильних” оголошує набір на навчання з безбар’єрності для 5 громад

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ligasyla

1920x1080_набір
“Ліга Сильних” оголошує набір на навчання з безбар’єрності для 5 громад

Громадська спілка “Ліга Сильних” оголошує набір на навчання з безбар’єрності для представників Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Одеської та Миколаївської територіальних громад. До участі у тренінгах запрошуються громадські організації, активні громадяни, урбаністи, архітектори, студенти архітектурних та суміжних спеціальностей. Про це повідомила керівниця адвокаційного напряму громадської спілки “Ліга Сильних” Ольга Гвоздик.

“Безбар’єрність — це основа для створення інклюзивного суспільства, де кожен громадянин відчуває себе рівноправним і цінним. Наші тренінги надають можливість отримати знання та практичні навички для реалізації безбар’єрних рішень у своїх громадах”, — керівниця адвокаційного напряму громадської спілки “Ліга Сильних” Ольга Гвоздик.

Навчання безкоштовне. Потрібна лише реєстрація — вона триватиме до 1 липня 2024 року. Курс проходитиме з 5 по 27 липня 2024 року. 

Тренінги відбуватимуться раз на тиждень на платформі Zoom. В рамках навчання передбачені онлайн модулі, на яких вивчатимуться питання доступності, розглядатимуться кращі практики щодо створення безбар’єрних просторів у громадах. 

Практичні заняття будуть проведені офлайн — на реальних об’єктах учасників курсу.

Взяти участь у тренінгах можуть громадські організації незалежно від напрямку діяльності, громадяни, урбаністи, архітектори, студенти архітектурних та суміжних спеціальностей.   

Це навчання проходитиме для Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Миколаївської та Одеської територіалних громад – включно з селами, селищами та містами, які до них відносяться.  

Цей курс — проєкт «Центру захисту прав людей з інвалідністю», що реалізується за підтримки ПРООН в межах проєкту «Підтримка громадянського суспільства та молоді». 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання

Новий набір на курс "Навігатор майбутнього"?