“Lib:продовження”. Бібліотека – місце сили української громади. Відновлюємось, щоб стати кращими

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
varlamova

Image 2022-06-26
“Lib:продовження”. Бібліотека – місце сили української громади. Відновлюємось, щоб стати кращими

Благодійний фонд “Бібліотечна країна” за підтримки програми Black Sea Trust фонду German Marshall Fund оголошує старт проєкту LIB:ПРОДОВЖЕННЯ.

Бібліотеки України довели свою значущість та потужну активність у надскладних умовах. Щоб підтримати успішних бібліотечних лідерів та лідерок у продовженні своєї справи та забезпеченні сталості у галузі та професії, команда проєкту відбере 30 учасників та учасниць для роботи у відновлювальному курсі, що триватиме з 20.07.2022 по 31.12.2022.Для бібліотечних лідерів та лідерок, які продовжили роботу в евакуації/переформатували свою діяльність внаслідок руйнування закладу/організували переміщення своїх бібліотечних закладів з тимчасово окупованих територій/вмотивовані лишатися та працювати в Україні, проєкт надасть підтримку віддаленого координаційного центру з метою:

  • продовження професійного розвитку в бібліотечній галузі;
  • фахової юридичної та психологічної підтримки;
  • напрацювання навичок сталості;
  • втілення розвиткових задач;
  • набуття закладами міжнародного партнерства.

Також відібрані учасники та учасниці після успішного закінчення першого консультаційного етапу проєкту отримають невелику одноразову стипендію для підтримки життєдіяльності та потреб професійного розвитку.

Робота координаційного центру буде тривати 6 місяців в онлайн форматі. Від учасників очікується активне включення в роботу центру та генерування ідей, участь в тренінговій програмі, можливість комунікувати на платформі Zoom як мінімум 1 раз на тиждень впродовж дії центру.

Під час реалізації проєкту бібліотечні працівники отримають можливості спілкування та обміну досвідом, підвищать рівень навичок проєктної діяльності та фандрейзингових кампаній.

Для участі у відборі запрошуємо бібліотекарів з таких областей Київська, Чернігівська, Сумська, Житомирська, Донецька, Запорізька, Луганська, Харківська, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська.

Заповніть реєстраційну форму за посиланням до 10.07.2022. Результати будуть оголошені до 17 липня.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс Фонду Абіліс на 2024р.

Гранти від Mercy Corps для підтримки аграрного сектору

Відкритий тендер на закупівлю оргтехніки

Тендер на ремонтні роботи в Запорізькій області

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування