Лабораторія соціального підприємництва для молоді зі Сходу і Півдня

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ksenia Yanko

всі4
Лабораторія соціального підприємництва для молоді зі Сходу і Півдня

з 21 по 25 липня двадцять молодих людей віком від 14 до 18 років із Донеччини, Луганщини, Харківщини та Одещини відкриють для себе кращі соціальні підприємства Івано-Франківська. Хочеш дізнатись, як досягнути успіху, вирішуючи суспільні проблеми? Тоді заповнюй анкету і вирушай в Молодіжну лабораторію соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво»! Організовує проект Молодіжна організація «СТАН».

Мета лабораторії: допомогти молоді зі Сходу та Півдня України розвиватись у напрямку соціального підприємництва. Таким чином ми прагнемо зміцнити громадянську відповідальність серед молодих людей задля розбудови демократичного суспільства. І, як наслідок, покращити соціально-економічну ситуацію населення, постраждалого від конфлікту на Сході.

«Ухоробрене юнацтво» це:

 • дослідження кращих соціальних підприємств Франківська з можливістю поставити питання їх засновни(кам/цям) і працівни(кам/цям);
 • лекції від досвідчених бізнес-експерт(ів/ок);
 • спілкування з однолітками-активіст(к)ами – випускни(ця/ками) програми «Ухоробрене юнацтво 2017»;
 • неформальні методи навчання: жива бібліотека, настільні ігри, акції прямої дії;
 • хакатон проектних ідей наприкінці.

MyCollages

До того ж, на тебе чекає можливість:

 • самостійно дослідити Івано-Франківськ – місто, нагороджене премією Europe Prize 2018 від Парламентської асамблеї Ради Європи;
 • зруйнувати стереотипи;
 • знайти нових подруг та друзів з різних куточків країни;
 • стати співавтор(ом/кою) фільму про візит до Франківську;
 • отримати купу нових знань, ідей і пригод.

Окрім того, найактивніші учасники та учасниці зможуть поїхати до Польщі  цієї осені в рамках однієї з програм Молодіжної організації “СТАН”, спрямованих на культурний обмін й поширення загально-європейських цінностей. А також, налагодження партнерства між українськими та польськими молодими активіст(к)ами.

Умови участі:

Для участі  у програмі заповніть анкету за посиланням до 7 липня. Результати відбору повідомлять не пізніше 8 липня.

Учасникам та учасницям Молодіжної лабораторії організатори забезпечують житло і харчування в Івано-Франківську. Крім того, компенсують вартість квитків (окрім першого класу) в один бік повністю або частково в межах 800 грн.

20155789_780994392088183_8403534748331550437_n

Молодіжна організація «СТАН» вже вдруге проводить лабораторію «Ухоробрене юнацтво». Минулорічні учасни(ки/ці) вже мають історії успішного відкриття своїх підприємств, входження до активістської спільноти і творення змін. Матеріали про деяких із них можете переглянути на нашому сайті. Лабораторія «Ухоробрене юнацтво» є логічним доповненням довготривалого проекту ГО «СТАН» «Democracy Defenders/Захисники демократії», який має на меті розбудувати міжрегіональну мережу молодих захисни(ків/ць) демократії та прав людини.

Підтримку проекту здійснюють Фонд «Східна Європа» та ChildFund Deutschland в рамках програми «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку» за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина. Програма є частиною комплексної ініціативи «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу».

Контакти:

Координаторка проекту Юлія Сінькевич

095 806 9610

[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Набір на Публічні дебати «Вчимося бути толерантними»

Конкурс грантів CRDF Global з поліпшення інформаційної та кібер безпеки

Тендер на організацію циклe тренінгів “Антикорупційні механізми для ОТГ” в двадцяти восьми ОТГ

Тендер з постачання меблів

Тендер на послуги з забезпечення синхронного англійсько-українського та українсько-англійського перекладу

Тендер на послуги з організаційної підтримки проживання, харчування та логістики

 • Николай Колодяжный

  Запоріжжя, як завжди, поза бортом…

 • Николай Колодяжный

  Тільки сьогодні проговрювали з дітьми, що соціальне підприємництво – для них це одна з небагатьох можливостей реалізувати свої творчі здібності і реалізувати себе у нашому промисловому місті. І не їхати шукати можливості в Києви, Львови і т.п. І тут – оголошення на цю тему. Аж серце тьохнуло. Невже всесвіт спрацював на запит? А ні, все нормально. Запоріжжя, як і у багатьох подібних ініціативах, в прольоті

 • http://www.prostir.ua/ Prostir

  А тут є Запоріжжя! Garage Idea для соціального підприємництва “Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами”. І серед тих, на кого чекають – студенти, які думають про власну справу https://www.prostir.ua/?news=vidbudetsya-seriya-zahodiv-garage-idea-dlya-sotsialnoho-pidpryjemnytstva-yak-vyrishuvaty-sotsialni-problemy-biznes-metodamy

  • Николай Колодяжный

   Так, це я бачив, дякую. Плануємо взяти участь. Але разовий захід и системний навчальний проект – це трохи різні речі