Набір на курс «Українська мова на щодень»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Тетяна

анонс (1)
Набір на курс «Українська мова на щодень»

Центр освіти дорослих «Перший» в межах реалізації освітньо-гуманітарного проєкту «Створення можливостей для відновлення доходів та розподіл гуманітарної допомоги для ВПО в Україні» за підтримки Японської Волонтерської Асоціації «Шанті» (SVA) та уряду Японії запрошує всіх бажаючих ВПО на авторський курс розмовної української мови «Українська мова на щодень» від тренерки Центру, науковиці, філологині, письменниці Олени Даниліної.

Ця тренерка знає, як навчання за допомогою онлайн технологій зробити корисним, цікавим та ефективним. А ще Олена перетворює навчання на терапевтичну практику та спосіб нетворкінгу. Цей курс – новий реліз популярного курсу «Українська на щодень», який з успіхом реалізовується вже четвертий рік поспіль і в своєму заліку має не одну створену спільноту однодумців!

Пропонуємо розпочати разом з нами ваше весняне навчання та самовдосконалення!

Якщо ви ще не відчуваєте себе надто впевненим у використанні української розмовної, або хочете опанувати нові правила українського правопису, або просто побути в колі спілкування українською – поспішайте зареєструватися вже зараз! 

Саме задля опанування практичних навичок мовлення і побудована програма курсу «Українська мова на щодень», який стартує 22 квітня 2024 року в онлайн режимі!

Тож, не зволікайте, – реєструйтеся за посиланням

Реєстрація триватиме до 20 квітня, і ми дуже хочемо, щоб вже цієї весни ми всі могли вільно  заговорити українською!

Говорю українською означає – я українець!


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків