Концепції грантових проектів від бізнес-асоціацій

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

увага оголошення заява
Концепції грантових проектів від бізнес-асоціацій

Діяльність з покращення ефективності та прозорості ділового бізнес-клімату 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) 

Річний програмний запит (РПЗ)-2019-002

МОДИФІКАЦІЯ 

Дата випуску: 25 березня 2019 р.  

Шановний Заявнику! 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів від організацій, що здійснюють діяльність з підтримки  розвитку підприємництва, а саме: бізнес-асоціацій, аналітичних центрів, фондів та центрів розвитку підприємництва тощо, на реалізацію заходів з підвищення ефективності та прозорості регулювання діяльності приватних підприємств, а також підвищення прозорості та активізації участі приватних підприємств у державних закупівлях. 

Державні установи, в тому числі організації, що отримують бюджетне фінансування та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3не мають права на отримання грантів у рамках цього РПЗ. Ці організації включають, але не обмежуються, організаціями, які отримують фінансування від уряду на регулярній основі, та/або контрольний пакет акцій в яких належить уряду. 

Діяльність в рамках цього РПЗ повинна зменшити неефективність, що негативно впливає на приватні підприємства, а також стримує формування бізнес-стартапів та зростання приватних підприємств, крім того повинна підвищити рівень прозорості врядування місцевих органів влади, а також прозорість державних закупівель з метою заохочення більшої участі в них приватних підприємств.

Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ. 

Процес подання заявок складатиметься з двох етапів: 

Етап 1: заявники подають концепцію грантового проекту та бюджет грантового проекту за формою, наданою у Додатку A. Концепція грантового проекту буде розглянута незалежним комітетом з грантового відбору. Тільки найбільш життєздатні концепції будуть відібрані для участі в Етапі 2. 

Етап 2: заявники, обрані за результатами Етапу1, подають повну заявку згідно з вказівками Програми КЕУ. Заявники повинні довести свою прийнятність відповідно до критеріїв, що детально описані в Розділі III. Заявники пройдуть експертизу/оцінку, що буде проводитись Програмою перед наданням гранту, а відібраним кандидатам буде надана технічна підтримка, рекомендована Програмою. 

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: [email protected]. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. 

Цей річний програмний запит разом з формою концепції грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/open?id=1cC7oYSgyV4bpd7m24H-qFlCYuWPl2Djj. 

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього річного програмного запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на електронну адресу: [email protected]. 

Документи необхідні для подання заявки: 

Етап 1: заявник повинен надати наступні документи. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження. 

  • Додаток A. Форма концепції грантового проекту; 
  • свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. 

Етап 2: Необхідні форми/документи будуть надіслані заявникам, які успішно пройшли Етап 1. Вони включають, але не обмежуються, нижченаведеними ДодаткамиНижченаведені заяви й засвідчення не вимагаються для проходження Етапу 1; вони наведені у цьому документі довідково. 

Додаток B1. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2: 

  • заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03); 

Додаток B2. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2: 

  • заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.). 

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на забезпечення Програми USAID DOBRE послугами з розроблення схем планування території

Програма малих грантів в сфері промислового забруднення повітря

Конкурс для ЗМІ «Насильство та маргіналізовані жінки: визнавати, розуміти, долати!»

Курс тренінгів по протидії цькуванням від польських експертів в Івано-Франківську

ЦРІ оголошує тендер на закупівлю картографічних послуг

Тендер на закупівлю еко сумок