Консультантка_ант з надання параюридичної допомоги в м. Львів, ПК GF135

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Positive Women

pexels-porapak-apichodilok-346731
Консультантка_ант з надання параюридичної допомоги в м. Львів, ПК GF135

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Консультантка_ант з надання параюридичної допомоги в м. Львів» у проєкті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (програмний компонент GF135), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

До участі в конкурсі запрошуються представниці, що приживають в м. Львів та Львівській області.

І. Обсяг послуг/робіт

 1. Захист прав жінок, які живуть з ВІЛ, та забезпечення доступу до правових послуг. Моніторинг, фіксація та реагування на порушення прав у контексті боротьби зі стигмою та дискримінацією за ВІЛ-статусом.
 1. Надання якісних та оперативних консультаційних параюридичних послуг жінкам, які живуть з ВІЛ.
 2. Забезпечення та здійснення фіксації випадків звернень клієнток за параюридичною допомогою шляхом внесення даних до правозахисного модулю DataCheck.
 3. Забезпечення переадресації клієнток (у випадку необхідності) до належних установ для отримання безоплатної первинної та безоплатної вторинної правової допомоги.
 4. Здійснення загального моніторингу за дотриманням прав жінок, які живуть з ВІЛ, в сфері громадського здоров’я і протидії дискримінації на підставі ВІЛ-статусу, первинне дослідження і обробка звернень про порушення, їх опрацювання і систематизація в системі DataCheck.
 5. Участь у відповідних навчальних заходах, які проводить Організація.

 II. Термін надання послуг/виконання робіт:

Червень – грудень 2024 р.

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування з підтверджуючими документами та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавачка_вач послуг здійснює власним коштом.        

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасниць/ків

Підтверджуюча документація:

Бажано освіта у сфері соціальної роботи та/або психології/права/юриспруденції.

Диплом

Додаткова освіта у сфері громадського здоров‘я, захисту прав, соціального супроводу та мотиваційного консультування, адвокації.

Сертифікат про проходження навчання

Обов’язковий досвід надання послуг з консультування, соціального супроводу та підтримки жінок, які живуть з ВІЛ, з питань життя з ВІЛ, захисту своїх прав, адвокації.

Резюме

Вільне володіння українською мовою.

Резюме

 V. Критерії оцінки:

Критерії оцінки

Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину) або вартість робіт (без ПДВ)

40 %

Досвід роботи

60 %

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV та мотиваційний лист з описом релевантного досвіду. 
 2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати, тощо). 
 3. Якщо учасниця_ник зареєстрована_ий, як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасниць_ків, які працюють по ЦПХ – копію паспорта та копію ІНН.
 4. Обов’язково! Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1  до оголошення (форма додається). Додаток 1 до Оголошення
 5. Обов’язково! Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою Додаток 2 (форма додається до оголошення). Додаток 2_Salary History

Документи, які передбачають підпис учасниці_ка конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу i.goncharova@ukr.net з поміткою в темі листа «Консультантка_ант з надання параюридичної допомоги_ПК GF135_ ваша область і місто».

Термін подання документів:  до 03 липня 2024 р.,  реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Звертаємо Вашу увагу:

Конкурс вважаються таким, що відбувся, якщо було отримано хоча б дві пропозиції, що відповідають вимогам Оголошення.

Визначення переможниці_ця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможниці_ця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО «100 відсотків життя» на розгляд та затвердження й розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасницям_кам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасниця_к ознайомлена_ий з Оголошенням, яке опубліковано  19 червня 2024 р.;
 • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасниць_ків закупівлі або потенційних учасниць_ків закупівлі;
 • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасниць_ків процедури закупівлі;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасниць_ків конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
 • цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції;
 • договір про надання послуг буде укладено лише після узгодження з донором та лише за умови наявності фінансування даних послуг.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Послуги дизайну та друку інформаційних матеріалів

Конкурс: послуги створення і реалізації комунікаційної кампанії для посилення спроможності ОМС до впровадження стратегічних планів

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти