Конкурсний відбір з підготовки аналітичного звіту щодо стану бізнесу в Миколаєві

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Руслан

4
Конкурсний відбір з підготовки аналітичного звіту щодо стану бізнесу в Миколаєві

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу» (далі – УАЦПБ) оголошує конкурсний відбір з підготовки аналітичного звіту щодо стану бізнесу в Миколаєві в рамках проєкту «Програма підтримки стійкості миколаївського бізнесу «На шляху до відновлення».

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться в додатку.

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу [email protected] до 12:00 години 12 червня 2023 року з зазначенням у темі листа «1.2.2 На конкурс з підготовки аналітичного звіту щодо стану бізнесу в Миколаєві».
Додаткову інформацію можна отримати у представника Замовника Руслана Волчецького за телефоном: +380968350328, е-mail: [email protected].

З повагою,
Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу

Додаток ТЗ на конкурс з підготовки аналітичного звіту щодо стану бізнесу в Миколаєві


Останні публікації цього розділу:

Набір на нову магістерську програму «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики» у м. Луцьк

Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

RFP-4056-2024-08_Запит пропозицій на послуги з організації заходів та логістичні послуги_Provision of events organization and logistics support

Тендер на подання конкурсної пропозиції організації та проведення Серпневої річної звітної події програми неформальної освіти для підлітків з малих громад "UActive"