Інститут лідерства та управління УКУ та Zagoriy Foundation оголошують стипендіальний конкурс на навчання єдиній в Україні на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями.

Стипендія від Zagoriy Foundation надається з метою сприяння розвитку культури благодійності в Україні. Отримати стипендію можуть лідери й лідерки благодійних фондів чи громадських організацій, діяльність яких спрямована на збільшення кількості благодійників та поширення благодійних практик загалом.

Конкурс триває до 5 вересня 2021 року включно!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Знижка покриває 50% вартості навчання, тобто 37 500 грн*. Повна вартість навчання – 75 000 грн.

Отримати стипендії зможуть 3 представників та представниць некомерційних організацій, які будуть відібрані на конкурсній основі.

Результати будуть оголошені на початку вересня.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • Заповнити цю аплікаційну форму.
  • Підготувати відео** про Ваші професійні досягнення та як робота Вашої організації сприяє розвитку благодійності в Україні.
    Тривалість відео – не більше 3 хвилин. Важливо, щоб у відео був чіткий звук.
  • Написати мотиваційний лист*, в якому поділитеся Вашими планами після навчання та аргументами, чому стипендію маєте отримати саме Ви.
  • Взяти участь в усній онлайн співбесіді з членами стипендійної комісії на початку вересня.

**Покликання на відео додати до аплікаційної форми.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Чекаємо ваших заявок і успіхів!

*Сума стипендії розподіляється на 3 семестри та призначається на перший семестр. За умови успішного навчання (сума балів за іспити та заліки першого семестру повинна бути не нижчою 75), стипендія може бути продовжена на другий та третій семестр.