Конкурс журналістських матеріалів про трудову міграцію

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


newspaper-1595773_1920-781x512
Конкурс журналістських матеріалів про трудову міграцію

Аналітичний центр «Європа без бар’єрів» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду оголошує конкурс на найкращі матеріали про трудову міграцію з України до країн «Вишеградської четвірки»: Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії.

Увага, оновлення! Конкурс подовжено до 16 червня

Конкурс проводиться у трьох категоріях:

  1. Відео або телепрограма
  2. Радіопрограма або подкаст
  3. Стаття, опублікована у друкованому або онлайн-виданні.

Переможець у категорії “Відео або телепрограма” отримає нагороду 4500 гривень, 2 місце – 3000 гривень, третє – 2000 грн. Переможці у інших двох категоріях отримають по 3500 грн, 2 місце – по 2500 грн, 3 місце – по 1000 грн.

Заявку можуть подавати автори таких матеріалів: аналітика, пояснювальні матеріали про легальне працевлаштування чи реінтеграцію трудових мігрантів, інтерв’ю, репортажі, сюжети, висвітлення місцевого контексту трудової міграції.  Список не є вичерпним.

Основні критерії оцінки:

  • основна ідея та тема матеріалу стосується трудової міграції з України до однієї або всіх вказаних країн
  • матеріал об’єктивний, повний, без маніпуляцій та викривлень
  • за інших рівних показників буде враховуватися охоплення аудиторії матеріалом

Матеріал має бути підготовлено українською або англійською/російською мовами й опубліковано після 23 березня 2019 року. Один учасник може подати кілька різних матеріалів. 

Для участі, будь-ласка, надсилайте свої публікації з темою «Конкурс. Трудова міграція» на адресу [email protected] до 16 червня 2019 року включно. У тілі листа, будь ласка, вкажіть охоплення аудиторії, що може включати результати Google Analytics (дані підтверджені скріншотами), перегляди на сайті, кількість поширень в соціальних медіах (Facebook, Twitter) для онлайн-медіа, тираж газет/журналів тощо*. Для офлайнових публікацій потрібно надіслати підтвердження публікації (відсканована газета/журнал, запис ефіру). За цією ж адресою можна надсилати питання та уточнення.

Учасників повідомлять про результати через електронну пошту, з якої надійшов матеріал. Результати будуть оголошені не пізніше 25 червня 2019 року на сайті та сторінці у Facebook ГО «Європа без бар’єрів».

Запрошуємо ознайомитися з довідником “Міфи і факти про українську трудову міграцію до країн Вишеграду“, де наведено основні факти та хиби щодо висвітлення трудової міграції.


Примітка. Вимога щодо демонстрації охоплення не означає, що матеріал з малими показниками не може виграти. Головний критерій – це якість матеріалу.

Конкурс проводиться у рамках проекту “Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки“, який реалізовує ГО “Європа без бар’єрів” за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на виконання зйомки серії кінозамальовок про Фестиваль “З країни в Україну”

Фандрайзингова підтримка освітніх програм

Конкурс на закупівлю послуги з проведення серії тренінгів для працівників Соціального офісу «Мультицентр», Маріуполь

Номінація від ХутроOFF на Molodiya Festival

Всеукраїнський конкурс фотографії "Світ навколо очима та серцем людини"

Другий етап тендеру на вироблення брендованої продукції