Конкурс «Жінки української енергетики»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Wecu2021

121150500_645474806110615_1400373516079460119_n
Конкурс «Жінки української енергетики»

Жіночий енергетичний клуб України – неурядова організація, яка об’єднує жінок, що працюють в сфері енергетики та споріднених галузях в Україні. Як свідчать результати досліджень, жінки становлять лише 25-27% усіх зайнятих в енергетичній галузі країни. Разом з тим наявний високий рівень професійної сегрегації за ознакою статі.

З метою визнання внеску жінок у розвиток енергетичного сектору України, підтримки та мотивації для подальших досягнень в енергетиці та споріднених секторах економіки, Жіночий енергетичний клуб України вдруге проводить Конкурс «Жінки української енергетики».

У Конкурсі можуть брати участь жінки, які є громадянками України та працюють в енергетиці і споріднених секторах економіки, а також компанії енергетичного сектору, які впроваджують гендерну політику.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

«Компанія року». Ця нагорода відкрита для всіх компаній енергетичного сектору та прагне визнати організації, які впроваджують політику, спрямовану на сприяння розширенню можливостей і прав жінок.

«Керівниця». Нагорода для жінок, які очолюють успішні невеликі (до 50 співробітників/ць) підприємства в енергетичному секторі, які зокрема, мають політику корпоративно-соціальної відповідальності.

«Політикиня». В цій категорії будуть відзначені жінки-лідерки, які є відповідальними за прийняття управлінських рішень з питань енергетики, та які є належним прикладом для інших жінок, мотивують їх і підтримують.

«Працівниця». В реальному енергетичному секторі виробництва та розподілення електричної та теплової енергії працює значна кількість жінок, які заслуговують на те, щоб їх робота була відзначена, адже кожного дня вкладаються у те, щоб довести: жінки мають право і можуть працювати на рівні з чоловіками.

«Юристка». Премія покликана показати, яку важливу роль відіграє належний юридичний супровід ведення енергетичного бізнесу, і які видатні жінки тут працюють.

«Волонтерка». Ця категорія прагне визнати жінок, що працюють в енергетиці і споріднених секторах, які самовіддано присвятили свій час та / або інші ресурси для просування рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

«Журналістка». Відзнака для працівниць ЗМІ, які розкривають актуальні питання розвитку енергетики.

«Освітянка». В даній категорії будуть відзначені жінки, які працюють у закладах освіти і викладають дисципліни споріднені з енергетичною галуззю.

Для участі в Конкурсі необхідно подати заявку за посиланням: https://forms.gle/7hk1zj8JTk7C6RLw8

Заявка повинна містити: 

  • персональну інформацію;
  • інформацію про місце роботи / посади / організацію;
  • опис досягнень за відповідною номінацією.

Номінуватись дозволяється особисто, але так само дозволяється номінувати своїх колежанок / свою організацію (для участі за номінацією «Компанія року»). Наявність кількох висувань однієї кандидатури буде перевагою при відборі.

Прийом заявок на Конкурс у 2021 році відбувається з 14.10.2021 до 09.11.2021 р. включно.

Докладніше про правила Конкурсу за посиланням на  Положення про конкурс «Жінки української енергетики».

Комісія розглядає подані заявки та визначає переможниць за кожною номінацією до 19.11.2021 р.

Рішення Комісії буде оголошено 23 листопада 2021 року на урочистій церемонії, що відбудеться в рамках IІІ Конференції «Енергетика без гендеру» (місце та точна дата нагородження будуть повідомлені учасницям додатково).

У разі виникнення запитань просимо звертатись до Анастасії Горбач – координаторки ЖЕКУ, на електронну пошту: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер: Citizen Perception and Experience Baseline Survey

Постачання мережевих камер AXIS та адаптованих під них кріплень монтажу для власних потреб Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Тендер на надання послуг з діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансного медобстеження (МРТ)

Тендер на закупівлю послуг з оренди автомобілів

Закупівля послуг: навчальний візит для реалізаторів проектних ініціатив в громадах 4 когорти програми DOBRE

Програма малих грантів для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19