Конкурс «Жінки української енергетики»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
nastia

73388360_436655166992581_257892054317662208_o
Конкурс «Жінки української енергетики»

Щорічний конкурс «Жінки української енергетики» започатковано Громадською організацією «Жіночий енергетичний клуб України» з метою визнання вкладу жінок у розвиток енергетичної сфери України та їх підтримка, мотивація для подальших досягнень в енергетиці та споріднених секторах економіки.

У Конкурсі можуть брати участь жінки, які є громадянками України та працюють в енергетиці і споріднених секторах економіки, а також компанії енергетичного сектору, які впроваджують гендерну політику.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

— «Компанія року». Ця нагорода відкрита для всіх компаній енергетичного сектору та прагне визнати організації, які впроваджують політику, спрямовану на сприяння розширенню можливостей і прав жінок.

— «Керівниця». Нагорода для жінок, які очолюють успішні невеликі (до 50 співробіників/ць) підприємства в енергетичному секторі, які зокрема, мають політику корпоративно-соціальної відповідальності.

— «Політикиня». В цій категорії будуть відзначені жінки-лідерки, які є відповідальними за прийняття управлінських рішень з питань енергетики, та які є належним прикладом для інших жінок, мотивують їх і підтримують.

— «Працівниця». В реальному енергетичному секторі виробництва та розподілення електричної та теплової енергії працює значна кількість жінок, які заслуговують на те, щоб їх робота була відзначена, адже кожного дня вкладаються у те, щоб довести: жінки мають право і можуть працювати на рівні з чоловіками.

— «Юристка». Премія покликана показати, яку важливу роль відіграє належний юридичний супровід ведення енергетичного бізнесу, і які видатні жінки тут працюють.

— «Волонтерка». Ця категорія прагне визнати жінок, що працюють в енергетиці і споріднених секторах, які самовіддано присвятили свій час та / або інші ресурси для просування рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

— «Журналістка». Відзнака для працівниць ЗМІ, які розкривають актуальні питання розвитку енергетики.

— «Освітянка». В даній категорії будуть відзначені жінки, які працюють у закладах освіти і викладають дисципліни споріднені з енергетичною галуззю.

Номінуватись дозволяється особисто, але так само довзоляється номінувати своїх колежанок / свою організацію (для участі за номінацією «Компанія року»). Наявність кількох висувань однієї кандидатури буде перевагою при відборі.

Для участі в Конкурсі необхідно до 6 грудня включно подати заявку за посиланням.

З Положенням та Правилами конкурсу «Жінки української енергетики» можна ознайомитися за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Експертні послуги зі стратегічного планування для короткотермінового проєкту

Тендер на постачання серверного обладнання та програмного забезпечення для НАЗК

Постачальник юридичних послуг з підтримки реформування регулятора у сфері розвідки та видобутку корисних копалин в Україні

Тендер на поліграфічні послуги щодо небрендованих матеріалів USAID ERA

Запрошення для у участі у тендері на закупівлю підйомника для офісу

Конкурс на закупівлю послуги з проведення фасилітованої сесії для розробки стратегічного документа