Конкурс заявок на моніторинг виконання рішень судів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Galytska

grant_uhfyn(2)
Конкурс заявок на моніторинг виконання рішень судів

Програма USAID «Справедливість для всіх» оголошує про початок прийому заявок на участь у конкурсі грантів на реалізацію програми, спрямованої на розширення прав і можливостей громадських організацій щодо активної участі у процесі моніторингу та оцінки забезпечення виконання судових рішень в Україні. Метою грантової програми є створення більш підзвітної та ефективної системи забезпечення виконання судових рішень, що підтримуватиме утвердження верховенства права та довіру громадськості в Україні.

Планується надати до 2 грантів. Очікується, що сума кожного гранту становитиме до 5 000 000 грн. Остаточна сума кожного гранту залежатиме від специфіки грантового проєкту і результатів переговорів з грантоодержувачем. Тривалість впровадження грантових проєктів за даною програмою не може перевищувати 12 місяців. Надання грантів в рамках грантової програми планується почати орієнтовно з 1 жовтня 2024 р.

Заявки на одержання гранту і супровідні документи надсилаються в електронній формі за адресою електронної пошти [email protected] із зазначенням коду грантового конкурсу  № 02-J4A-07-2024. Документи приймаються до 5 серпня 2024 р.

Детальну інформацію про грантовий конкурс, форму заявки на одержання гранту та формуляри супровідних документів можна завантажити за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсна закупівля "Організація некапітальних покращень у приміщеннях для молодіжної роботи"

Тендерна закупівля на обрання постачальника по здійсненню поточного ремонту санвузлів

Тендер на укладання разового договору на ремонт чотирьох санвузлів та чотирьох душових кімнат

Тендер на укладання разового договору на ремонт трьох кухонь та трьох санвузлів, м. Запоріжжя

Надання послуг перевезень в межах реалізації проєкту УВКБ ООН

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон офісного приміщення (Харків)