Конкурс з відбору регіональних представників/представниць ГО «Український Жіночий Конгрес»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Liza Kuzmenko

1200Х630
Конкурс з відбору регіональних представників/представниць ГО «Український Жіночий Конгрес»

Конкурс проводиться в рамках реалізації стратегічної задачі ГО УЖК з інституційної розбудови та мережування організації на національному рівні.

За результатами конкурсу планується створення мережі регіональних представників/представниць ГО УЖК, котрі у партнерстві з національними представниками та місцевими партнерами здійснюватимуть постійний моніторинг і сприятимуть реалізації ґендерної політики на місцях через отримання високоякісного зворотного зв’язку, а також проведення спільних адвокаційних та інформаційних кампаній.

Прийом заявок триває до 24 вересня 2020 року.

Які функції виконуватимуть регіональні представники УЖК

Регіональні представники/представниці ГО УЖК матимуть наступні завдання:

  • Налагоджувати та координувати партнерство з представниками місцевого самоврядування, регіональними громадськими організаціями та представниками місцевого бізнесу з тим, аби на належному рівні проводити інформаційну, просвітницьку, адвокаційну та проєктну діяльність для просування політики гендерної рівності на місцях;
  • Здійснювати регулярний моніторинг щодо реалізації політики гендерної рівності на місцевому рівні;
  • Надавати рекомендації щодо належної імплементації гендерної політики на місцевому рівні, що відповідає принципам національного та міжнародного законодавства.

Хто може брати участь у конкурсі

Громадяни/громадянки України, які досягли 18 років та проживають в регіонах України, поділяють цінності ГО УЖК, розуміються на загальних принципах ґендерної політики, мають мінімум 1 рік досвіду роботи із проєктами або ініціативами, які пов’язані із ґендерною проблематикою, правозахисною тематикою або жіночим активізмом.

Як проходитиме конкурс

У два етапи:

  • І етап — прийом заявок на конкурс триває до 24 вересня 2020 року. Для участі в конкурсі необхідно заповнити електронну заявку. Організаційний комітет Конкурсу розгляне заявки та до 1 жовтня 2020 року повідомить про своє рішення конкурсантів, які пройдуть до другого етапу конкурсу.
  • ІІ етап — співбесіда з членами Журі, що відбуватиметься в період з 1 по 15 жовтня 2020 року. Враховуючи національні та міжнародні рекомендації у зв’язку з поширенням COVID-19, співбесіди будуть проведені у форматі онлайн.

До складу Журі конкурсу увійдуть представники УЖК та представники установ, у партнерстві з якими проводиться конкурс.

Деталі проведення конкурсу викладені у Положенні про конкурс.

Контактні особи: Анна Ніколаєнко – 066 46 42 786, Анна Марія Басаурі Зюзіна – 068 350 8113, e-mail: [email protected].

Більше на сайті УЖК http://womenua.today/konkurs/


Останні публікації цього розділу:

Грантова підтримка в межах програми «Тримай»

Тендер на постачання інформаційно-технологічного обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ІТТ № PFRU-PROJ-020

Тендер на постачання будівельних матеріалів та обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ITT # PFRU-PROJ-020

Тендер на послуги перекладу

Реєстрація на локальні воркшопи і програму підтримки волонтерів ДОЗРІЛІ

Тендер із закупівлі транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей