Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тренінг навчання співпраця стартап
Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” оголошує конкурс “Мрієш? Дій!”.

Географія конкурсу: Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Торецьк, Покровськ, Слов’янськ, Маріуполь, Бахмут (Донецька область); Станиця Луганська, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Сватове, Рубіжне і Попасна (Луганська область).

Мета: надати фінансування для співвласників багатоквартирних будинків, членів громадських об’єднань та некомерційних громадських організацій, місцевих активістів для підтримки як наявних соціальних, екологічних, патріотичних ініціатив, так й започаткування нових, які покликані підвищити згуртованість населення задля спільного вирішення питань, які є соціально важливими, екологічними та посилюють згуртованість громадськості.

Максимальний розмір гранту: до 5000 грн.

Регламент проведення конкурсу:

Конкурс триватиме з 20 вересня 2021 року по 20 червня 2022 року.

Підведення проміжних підсумків та вибір переможців відбуватиметься щомісячно до 25 числа кожного календарного місяця конкурсу.

Перші підсумки будуть підведені 25 жовтня 2021 року.

Більше деталей (критерії відбору, допустимі витрати, посилання на аплікаційну форму тощо) наведено  у прикріпленому положенні про конкурс.


Положення про конкурс


Останні публікації цього розділу:

Пошук громад на короткі будівничі акції — БУРчики

Літературний конкурс «Богуславська мініатюра» до 138-ї річниці переїзду Марка Вовчка до Богуслава

Конкурс на постачальника послуг з оцінки впровадження проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів

Тендер на закупівлю пожежного та альпіністського обладнання та спецодягу

Стажування у Програмі співпраці з Іспанією та країнами Латинської Америки