Конкурс з надання тренерських послуг від ГО «Вчителі за демократію»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


нова заставка з лого
Конкурс з надання тренерських послуг від ГО «Вчителі за демократію»

Організація “Вчителі за демократію та партнерство” в межах освітнього проекту “Make Your Future Self” (Збудуй своє майбутнє) оголошує тендер на проведення тренінгів для учнів старшої школи та їхніх вчителів з освіти для сталого розвитку і соціального проектування. Проект “Make Your Future Self” реалізується спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU.

Мета тренінгів: надати учасникам знання, необхідні для запровадження й реалізації ідей сталого розвитку в Україні та формування у школярів сталих, екодружніх моделей поведінки.

Кінцева дата подачі тендерних пропозицій: 28 лютого 2019 року.

Види послуг: тренінг.

Термін (період) виконання: 7 днів.

Дати проведення заходу: 14-17 березня (тренінг з освіти для сталого розвитку) та 29-31 березня (тренінг з соціального проектування) 2019 року.

Місце проведення заходу: м. Київ

Витрати на проїзд, харчування і проживання просимо включати до комерційних пропозицій.

 

ВИМОГИ ДО ВИКОНАВЦІВ

1. Досвід проведення освітнього тренінгу для учнів старших класів.
2. Компетентність у сфері сталого розвитку.
3. Наявність розробленої програми  чотириденного тренінгу (в обсязі 18-20 годин навчання) для старшокласників, що дозволить підвищити їхні знання з питань сталого розвитку, основ менеджменту й забезпечить високу мотивацію до проектної роботи.
4. Уміння працювати у тренерській команді, адаптуватися під вимоги проекту та аудиторії.
5. Знання реалій шкільної освіти й досвід викладання у старшій школі вітаються.

Перелік необхідних документів: резюме, орієнтовний план тренінгу, комерційна пропозиція та рекомендація (за бажанням). Зазначений перелік документів і запитання просимо надіслати до 28 лютого включно на адресу [email protected] (у темі листа – Тендер тренерів).

 

Організація «Вчителі за демократію та партнерство» за 15 років діяльності реалізувала понад 40 всеукраїнських й міжнародних освітніх проектів за напрямами: освіта для сталого розвитку, громадянська і правова освіта, розвиток критичного мислення, учнівське соціальне проектування та інші. А також публікує і розповсюджує відповідну літературу. Організація працює з адміністраторами шкіл, вчителями, учнями,  Серед партнерів “Вчителі за демократію” з 2002 року також були: Street Law, Фонд «Інститут відкритого суспільства», Відділ преси освіти і культури посольства США, Міжнародний фонд «Відродження», Світовий банк, Freedom House, Посольство США, Посольство Нідерландів (програма МАТРА), Рада Європи, Шведський інститут, USAID.


Останні публікації цього розділу:

МОМ оголошує конкурс серед НУО в рамках проекту з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва для ветеранів конфлікту на сході України

Тендер на закупівлю обладнання для ярмаркової площі в Доманівській ОТГ

Тендер на відбір консультанта(-ки) з підготовки ґендерно чутливих профілів громад

Мережа креативних міст ЮНЕСКО шукає нових учасників

CANactions School разом з WNISEF проводять конкурс малих грантів для ОТГ

Курс лобіювання | Освітня асамблея

 • Iryna Taran

  Підкажіть, будь ласка, чому за вказною адресою не відповідають на уточнюючі питання? Лист відправила 6 днів тому!

  • http://www.prostir.ua/ Prostir

   Ваше коментар мав би потрапити також на емейл автора цього оголошення. Але ми ще звернулись із запитом на ФБ сторінку Вчителі за демократію – https://www.facebook.com/tdpUA/photos/a.1609448372626808/2231137523791220/?type=3&theater (можете також спробувати написати організації в прямі повідомлення на ФБ)

   • http://2show.com.ua Oles

    То воно працює

  • Olena Kharchenko

   Пані Ірино, добрий день. Перепрошуємо, що затримались із відповіддю. Сьогодні відповімо Вам на e-mail. Дякуємо.

   Олена Харченко, медіа-координаторка проектів “Вчителі за демократію та партнерство”